Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
AKCE A NABÍDKY

LETNÍ VÝPRODEJ AŽ -70%!

Nevíte čím se vybavit na dovolenou? Nevadí. Zavítejte do naších prodejen. Nyní v Hervisu probíhá další vlna slev s jedinečnými cenami! Můžete si vybrat z široké nabídky zlevněného zboží nejenom pro léto. Hervis pro všechny připravil vybavení od značkových kol, in-line, sportovní obuvi až po outdoorové oblečení z funkčních materiálů.Vrcholu dosáhne letní výprodej během následujících letních dnů a potrvá až do vyprodání zásob. V tomto období slevy překročí i -70% hranici.Ten, kdo chce vybrat z kvalitního sortimentu, musí si pospíšit, kvalitní zboží mizí rychlé!"

Platí v obchodech do vyprodání zásob.

 

International-Student-Identity-Card_cz.jpg International-Student-Identity-Card_cz.jpg

Hervis podporuje studenty, učitele a sportovce!

Držitelé platných průkazů ISIC, ITIC, resp. ALIVE od 1. 9. 2015 využívat slevu 15 % na nákupy veškerého zboží* ve všech prodejnách Hervis v ČR. Sleva platí výhradně na prodejnách, nelze ji uplatnit na e-shopu. Slevu nelze kombinovat se slevovými kupóny.

Více informací o průkazech naleznete na www.isic.cz, resp. www.alive.cz.

*Slevu nelze kombinovat s jinými paušalnimí akcemi a slevovými kupóny. Sleva se nevztahuje na výrobky označené 1.cenou, kamery Go-pro a elektrokola. Neplatí na nákup v e-shopu. Platí i na zlevněné výrobky ve výprodeji.

OZNAČENÍ ZBOŽÍ: 1.CENA

Zboží označené v prodejnách Hervisu jako 1. cena je náš nejlepší produkt za nejlepší cenu v dané kategorii zboží v poměru cena/výkon.

Jedná se vždy o jeden produkt z dané kategorie. Zboží je viditelně označené.