Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
AKCE A NABÍDKY

Sleva 20 % na vybraný produkt pro členy HSC!

Tento víkend 14. a 15. 1. 2017 probíhají v obchodech klubové slevové nákupy. Stačí být pouze členem Hervis SportsClubu a slevy jsou Vaše.

Můžete se těšit na slevy:

- 20 % na vybraný produkt*

- 40 % na sjezdové lyže**

- 55 % na jízdní kola***

Více detailů

Přihlas se na závody SkiTour v Hervisu a ušetři 25 % na startovném!

Chystáte se na závody 10. ročníku serálu SkiTour? A chcete ušetřit na startovném?  Přijďte se zaregistrovat do prodejen sítě Hervis a ušetřete na startovném 25 % (v případě 50. ČEZ Jizerské 50 je sleva 10 %).

Hervis jako významný partner tohoto rozsáhlého seriálu závodů doporučuje všem příznivcům běžkování, udržovat se ve sportovní kondici po celý rok. Neváhejte a přijďte se vybavit na prodejnu Hervisu!

Více na www.ski-tour.cz
 

 

Více detailů

Hervis opět hrdým partnerem Jizerské 50

Startovní výstřel jubilejního 50. ročníku legendárního lyžařského závodu Jizerská 50 se rychle blíží a my jsme rádi, že proběhne opět za naší podpory. Letošní ročník slibuje ty nejideálnější sportovní podmínky pro běžecké lyžování. Proto Vás srdečně zveme o víkendu 17. - 19. 2. 2017 do areálu stadionu v Bedřichově.

Více na www.jiz50.cz

Těšíme se na viděnou!

Více detailů

Půjčovna lyží v našich prodejnách!

Nově si u nás můžete zapůjčit sjezdové lyže nebo celé sety. Ceny již od 79Kč/den. Nabídka platí v prodejnách Praha OC Chodov a Brno OC Campus Square. Pro více informací se dostavte na příslušné provozovny.

 

Více detailů
International-Student-Identity-Card_cz.jpg International-Student-Identity-Card_cz.jpg

Hervis podporuje studenty, učitele a sportovce!

Držitelé platných průkazů ISIC, ITIC, resp. ALIVE od 1. 9. 2015 využívat slevu 15 % na nákupy veškerého zboží* ve všech prodejnách Hervis v ČR. Sleva platí výhradně na prodejnách, nelze ji uplatnit na e-shopu. Slevu nelze kombinovat se slevovými kupóny.

Více informací o průkazech naleznete na www.isic.cz, resp. www.alive.cz.

*Slevu nelze kombinovat s jinými paušalnimí akcemi a slevovými kupóny. Sleva se nevztahuje na výrobky označené 1.cenou, kamery Go-pro a jízdní kola. Neplatí na nákup v e-shopu. Platí i na zlevněné výrobky ve výprodeji.

OZNAČENÍ ZBOŽÍ: 1.CENA

Zboží označené v prodejnách Hervisu jako 1. cena je náš nejlepší produkt za nejlepší cenu v dané kategorii zboží v poměru cena/výkon.

Jedná se vždy o jeden produkt z dané kategorie. Zboží je viditelně označené.