Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
AKCE A NABÍDKY
20%slevaHP.jpg 20%slevaHP.jpg

20% SLEVA V E-SHOPU

Nakupte v e-shopu se slevou 20 % na vše  do úterý 19.7.2016.

Slevový kód: SPORT20

*Sleva 20 % bude odečtena z aktuálních prodejních cen! Akci nelze kombinovat s ostatními slevami a slevovými kupóny. Nevztahuje se na kamery GoPro, Elektrokola, zboží v Mega Countdownu a ve výprodeji (označené jako “SALE”). Slevový kód musí být uplatněn v procesu objednávky. Platnost od 15. 7. do 19.7. 2016.

Více detailů

LETNÍ VÝPRODEJ AŽ -70%!

Nevíte čím se vybavit na dovolenou? Nevadí. Zavítejte do naších prodejen. Nyní v Hervisu probíhá další vlna slev s jedinečnými cenami! Můžete si vybrat z široké nabídky zlevněného zboží nejenom pro léto. Hervis pro všechny připravil vybavení od značkových kol, in-line, sportovní obuvi až po outdoorové oblečení z funkčních materiálů.Vrcholu dosáhne letní výprodej během následujících letních dnů a potrvá až do vyprodání zásob. V tomto období slevy překročí i -70% hranici.Ten, kdo chce vybrat z kvalitního sortimentu, musí si pospíšit, kvalitní zboží mizí rychlé!"

Platí v obchodech do 21. 7. 2016 nebo do vyprodání zásob.

 

NAKUPTE A VYHRAJTE OFICIÁLNÍ HRACÍ MÍČ EURA 2016

Stačí být členem Hervis Sports Clubu a provést nákup v prodejně Hervis od 11. 7. do 11. 8. 2016. Poté zašlete kopii účtenky do 11. 8. 2016 na adresu sportsclub@hervis.cz. Do předmětu e-mailu uvádějte EURO 16.

Následně vylosujeme jednoho štastného výherce.

Předmět soutěže: 1x Adidas EURO 16 Beau jeu

 

Hervis Outlet Bílá Labuť!

Hervis otevřel svou druhou outletovou prodejnu v ČR! Prodejnu najdete v obchodním domě Bílá Labuť v Praze. Těšte se na velké množství zboží ve výprodeji až o -70%*!

Přijďte si vybrat!

 

 

 

 

International-Student-Identity-Card_cz.jpg International-Student-Identity-Card_cz.jpg

Hervis podporuje studenty, učitele a sportovce!

Díky nové spolupráci mohou studenti, učitelé a sportovci - držitelé platných průkazů ISIC, ITIC, resp. ALIVE od 1. 9. 2015 využívat slevu 15 % na nákupy veškerého zboží* ve všech prodejnách Hervis v ČR. Sleva platí výhradně na prodejnách, nelze ji uplatnit na e-shopu. Slevu nelze kombinovat se slevovými kupóny.

Více informací o průkazech naleznete na www.isic.cz, resp. www.alive.cz.

*Výjimkou jsou pouze produkty označené jako 1.cena a akční zboží z letáku. Slevu nelze kombinovat se slevovými kupóny a jinými akcemi

OZNAČENÍ ZBOŽÍ: 1.CENA

Zboží označené v prodejnách Hervisu jako 1. cena je náš nejlepší produkt za nejlepší cenu v dané kategorii zboží v poměru cena/výkon.

Jedná se vždy o jeden produkt z dané kategorie. Zboží je viditelně označené.