Porovnejte ceny a ušetřete!

Aqua Marina

Aqua Marina HALVE

5.0
(2 obchody)

Nejnižší cena od:

16 499 Kč

Porovnáno z:

2 obchodů

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

sport365.cz
sport365.cz Skladem
cena od
16 499 Kč
alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
16 990 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Aqua Marina HALVE

Jízda na kajaku je již dlouho považována za vzrušující vodní sport, který nadšencům nabízí dokonalou kombinaci dobrodružství ale zároveň i klidu. Tradiční kajaky však často mají svá omezení - jsou neskladné, náchylné k poškození a postrádají estetický vzhled. Nemusíte se však bát, protože se objevilo převratné řešení, které nově definuje vaše zážitky z jízdy na kajaku. HALVE představuje změnu paradigmatu ve světě kajaků a nabízí dokonalé spojení inovací, odolnosti a stylu. Kajaky HALVE, vyrobené ze špičkového materiálu TPU, se mohou pochlubit bezkonkurenční pevností a zároveň si zachovávají pružnost, která umožňuje snadné skladování. Díky tomu, že je o 50 % lehčí než klasické kajaky, jsou pryč dny, kdy jste se potýkali s těžkopádnou přepravou kajaku - s HALVE můžete svůj kajak snadno složit a uložit, abyste byli v okamžiku připraveni vyrazit za dalším dobrodružstvím. HALVE váží pouhých 7,4 kg, je 13 stop dlouhý a nabízí maximální nosnost 180 kg. Velké boční komory zaručují mimořádnou stabilitu a proudnicový tvar nabízí vynikající vedení a perfektní skluz. Štíhlý a elegantní design kajaků HALVE je důkazem pečlivého zpracování, které zajišťuje, že design i výkon jsou propojeny. To, co kajak HALVE odlišuje, je využití technologie ECO-PRINT™, která vytváří živé a odolné vzory zdobící povrch kajaku. Rozlučte se s nevýraznými a nezajímavými kajaky - s kajakem HALVE můžete na vodě vyjádřit svou osobnost a styl jako nikdy předtím. HALVE nabízí všestrannost a objevování díky své přizpůsobivosti vašim potřebám. Ať už se jedná o rekreační pádlování nebo plavbu na divoké vodě, sólo nebo dvoučlenné výpravy, HALVE je tu pro vás. Ať už zdoláváte hučící peřeje, nebo kloužete po klidných vodách, HALVE vám umožní objevovat s jistotou a lehkostí. Tvarovaná příď ve tvaru V je posílena plastovými nárazníky, takže si poradí se všemi nečekanými nástrahami, zatímco kombinovaná konstrukce s dvěmi nízkotlakovými komorami zvyšuje stabilitu a ovladatelnost díky tuhosti a dává vám plnou kontrolu nad vaší cestou. Pokud jste tedy připraveni povýšit svá kajakářská dobrodružství do nových výšin, nehledejte nic jiného než HALVE. Není nic jednoduššího než sbalit kajak do transportního batohu a odnést jej na zádech přímo k vodě. Přijměte inovace, přijměte styl a přijměte svobodu objevování - protože s HALVE je každá řeka hřištěm s nekonečným potenciálem. Klíčové vlastnosti: O 50 % lehčí než klasické kajaky TPU materiál Drop-stitch podlážka ECO-PRINT™ technologie V-tvar kajaku z obou stran uzpůsobený jako ochrana proti nárazu Nastavitelný systém bungee popruhů pro snadné upevnění zavazadel DECK SHIELD™ - vodní štít zabraňující štříkání vody do kajaku Odtokové otvory 398 cm dlouhý, 98 cm široký Max nosnost 180 kg Balení obsahuje : Transportní batoh 2x nafukovací kajaková sedačka 2x kajaková slide-in ploutvička nožní pumpa válcová nožní opěrka

Produkt Aqua Marina HALVE z kategorie Čluny si můžete zakoupit v internetovém obchodě sport365.cz za cenu 16 499 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Aqua Marina HALVE od značky AQUA MARINA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Aqua Marina HALVE a také tipy, jak vybírat čluny. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Aqua Marina HALVE?

Aktuálně můžete produkt Aqua Marina HALVE koupit již od 16 499 Kč. Porovnáváme nabídky z 2 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Aqua Marina HALVE?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu sport365.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Aqua Marina HALVE skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Aqua Marina HALVE EAN kód?

EAN kód pro Aqua Marina HALVE je 6954521600772. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.