Porovnejte ceny a ušetřete!

Baagl

BAAGL Termoláhev Duha, 450 ml

5.0
(2 obchody)

Nejnižší cena od:

589 Kč

Porovnáno z:

2 obchodů

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
589 Kč
decathlon.cz
decathlon.cz Skladem
cena od
599 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu BAAGL Termoláhev Duha, 450 ml

Termoska BAAGL Termoláhev Duha, 450 ml:Praktická termoláhev Duha Baagl má intuitivní otevírání a integrované silikonové pítko, díky snadné obsluze je ideální volbou pro děti na prvním stupni ZŠ i předškoláky. Díky dvoustěnné konstrukci z nerezové oceli a objemu 450 ml udrží láhev horký nápoj až 12 hodin, zatímco studené nápoje zůstanou osvěžující až 24 hodin. Termoláhev není vhodná do mrazáku, myčky na nádobí ani mikrovlnné trouby. Produkty BAAGL podléhají testům kvality Institutu pro testování a certifikaci (ITC) a nezávislých laboratoří, jako je QIMA. Klíčové vlastnosti termosky Baagl Duha, 450 mlMá intuitivní otevírání se zabudovaným silikonovým pítkem100% těsnícíUrčena pro děti na prvním stupni ŽŠ a předškolákyDvojitá vnitřní stěnaUdrží nápoj teplý 12 hodin a studený až 24 hodinNení vhodná do mrazáku, myčky na nádobí ani mikrovlnné troubyJe testována a certifikovánaRozměry:6,3 × 23,5 × 6,3 cm ( š × v × h)Hmotnost:0,26 kgMateriál:nerezová ocel

Produkt BAAGL Termoláhev Duha, 450 ml z kategorie termoláhve si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 589 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu BAAGL Termoláhev Duha, 450 ml od značky BAAGL.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu BAAGL Termoláhev Duha, 450 ml a také tipy, jak vybírat termoláhve. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena BAAGL Termoláhev Duha, 450 ml?

Aktuálně můžete produkt BAAGL Termoláhev Duha, 450 ml koupit již od 589 Kč. Porovnáváme nabídky z 2 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit BAAGL Termoláhev Duha, 450 ml?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je BAAGL Termoláhev Duha, 450 ml skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má BAAGL Termoláhev Duha, 450 ml EAN kód?

EAN kód pro BAAGL Termoláhev Duha, 450 ml je 8595689344580. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.