Porovnejte ceny a ušetřete!

BENCHK

BENCHK Příslušenství PB204

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

4 880 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

decathlon.cz
decathlon.cz Skladem
cena od
4 880 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu BENCHK Příslušenství PB204

## BenchK PB204 – dřevěná hrazda na shyby **BenchK PB204** je odnímatelná dřevěná hrazda vyrobená v EU podle evropských bezpečnostních norem pro gymnastické vybavení. Umožňuje cvičení ramen, zad a použití odporových pásů typu . Je vhodná jako doplněk k vybraným žebřinám BenchK. ### Hlavní výhody - Vyrobená z kvalitního bukového dřeva. - Ručně ošetrená olejem vhodným na kontakt s potravinami. - Přírodní materiály nezpůsobují alergické reakce. - Bez ostrých hran a vyčnívajících částí. - Vhodná pro shyby, strečink a trénink s odporovými popruhy. **Upozornění:** Hrazda **PB204** je kompatibilní pouze s žebřinami BenchK. Nabídka neobsahuje žebřinu.

Produkt BENCHK Příslušenství PB204 z kategorie všechny produkty Žebřiny a hrazdy si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 4 880 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu BENCHK Příslušenství PB204 od značky BENCHK.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu BENCHK Příslušenství PB204 a také tipy, jak vybírat všechny produkty žebřiny a hrazdy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena BENCHK Příslušenství PB204?

Aktuálně můžete produkt BENCHK Příslušenství PB204 koupit již od 4 880 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit BENCHK Příslušenství PB204?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je BENCHK Příslušenství PB204 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má BENCHK Příslušenství PB204 EAN kód?

EAN kód pro BENCHK Příslušenství PB204 je 5903317830399. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.