Porovnejte ceny a ušetřete!

BKK

BKK Háček Izumezina Diamond Velikost 3 2 × 8 ks

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

156 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
156 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu BKK Háček Izumezina Diamond Velikost 3 2 × 8 ks

Háček na ryby BKK Háček Izumezina Diamond Velikost 3 2 × 8 ks:Plánujete si pořídit nový háček do vaší rybářské výbavy? Pak by vám mohl padnout do oka háček na ryby BKK. Protihrot zvýší úspěšnost při lovu ryb, znesnadňuje totiž samovolné vypadnutí háčku z rybí tkáně. Jeho materiálem je nikl. Pro navázání na vlasec disponuje lopatkou, což umí zejména rybáři s více zkušenostmi. Díky zploštělému průřezu je mimořádně odolný vůči otevření. Užijete jej při lovu, kdy je na háček vynakládán mimořádný tlak. Balení obsahuje 16 háčků o velikosti 3. Hlavní vlastnosti háčku na ryby BKK Háček Izumezina Diamond Velikost 3 2 × 8 ks Háček na ryby BKK je základním kouskem v každé rybářské výbavě Protihrot zachycené rybě znemožňuje uplavat K jeho výrobě slouží nikl K navázání na vlasec slouží lopatka Velikost háčku na ryby BKK je 3 Háček na ryby má k dispozici zploštělý průřez Balení tvoří 16...

Produkt BKK Háček Izumezina Diamond Velikost 3 2 × 8 ks z kategorie háčky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 156 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu BKK Háček Izumezina Diamond Velikost 3 2 × 8 ks od značky BKK.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu BKK Háček Izumezina Diamond Velikost 3 2 × 8 ks a také tipy, jak vybírat háčky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena BKK Háček Izumezina Diamond Velikost 3 2 × 8 ks?

Aktuálně můžete produkt BKK Háček Izumezina Diamond Velikost 3 2 × 8 ks koupit již od 156 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit BKK Háček Izumezina Diamond Velikost 3 2 × 8 ks?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je BKK Háček Izumezina Diamond Velikost 3 2 × 8 ks skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má BKK Háček Izumezina Diamond Velikost 3 2 × 8 ks EAN kód?

EAN kód pro BKK Háček Izumezina Diamond Velikost 3 2 × 8 ks je RYB2412bun. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.