Porovnejte ceny a ušetřete!

Caterpillar

Caterpillar City Adventure Explorer, černá

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

629 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
629 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Caterpillar City Adventure Explorer, černá

Ledvinka Caterpillar City Adventure Explorer, černá:Peněženku, mobilní telefon a další nezbytné věci lze mít ihned k dispozici a zároveň bezpečně uschované díky ledvince Caterpillar. Tento typ použijete zejména pro městská účely. Abyste jí mohli užívat co nejdéle, byl pro její výrobu vybrán kvalitní materiál, jímž je polyester. Přizpůsobení délky popruhu dle vašich požadavků vám zajistí jeho nastavitelnost. Potřebujete-li uschovat jakékoliv cennosti, k tomuto účelu využijete skrytou kapsu. Rozměry ledvinky Caterpillar činí 14 × 23,5 × 6 cm. Disponuje hmotností 0,19 kg. Základní funkce ledvinky Caterpillar City Adventure Explorer, černá Ledvinka Caterpillar uschová všechny potřebné cennosti Její hmotnost odpovídá 0,19 kg Využijete ji zejména pro městská účely Zhotovena z kvalitního materiálu, kterým je polyester Ledvinka se může pochlubit i délkově nastavitelným popruhem Ledvinka disponuje skrytou kapsou na cennosti Rozměry činí 14 × 23,5 × 6 cm Ledvinka Caterpillar se stane vaším oblíbeným společníkem

Produkt Caterpillar City Adventure Explorer, černá z kategorie ledvinky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 629 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Caterpillar City Adventure Explorer, černá od značky CATERPILLAR.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Caterpillar City Adventure Explorer, černá a také tipy, jak vybírat ledvinky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Caterpillar City Adventure Explorer, černá?

Aktuálně můžete produkt Caterpillar City Adventure Explorer, černá koupit již od 629 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Caterpillar City Adventure Explorer, černá?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Caterpillar City Adventure Explorer, černá skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Caterpillar City Adventure Explorer, černá EAN kód?

EAN kód pro Caterpillar City Adventure Explorer, černá je 5711013156527. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.