Porovnejte ceny a ušetřete!

Delphin

Delphin Zandera UVs, 12 cm, DeadSnow

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

114 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
114 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Delphin Zandera UVs, 12 cm, DeadSnow

Gumová nástraha Delphin Zandera UVs, 12 cm, DeadSnow:Sháníte novou gumovou nástrahu, díky které budete mít více úlovků? Potom byste si jistě měli pořídit gumovou nástrahu Delphin. Díky nabízenému provedení o délce 120 mm patří mezi nástrahy, které lákají dravce. V balení najdete 5 ks gumových nástrah Delphin. Klíčové vlastnosti gumové nástrahy Delphin Zandera UVs, 12 cm, DeadSnow Gumová nástraha Delphin zvyšuje šanci na chycení ryby Má délku 120 mm V balení najdete 5 ks

Produkt Delphin Zandera UVs, 12 cm, DeadSnow z kategorie rippery si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 114 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Delphin Zandera UVs, 12 cm, DeadSnow od značky DELPHIN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Delphin Zandera UVs, 12 cm, DeadSnow a také tipy, jak vybírat rippery. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Delphin Zandera UVs, 12 cm, DeadSnow?

Aktuálně můžete produkt Delphin Zandera UVs, 12 cm, DeadSnow koupit již od 114 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Delphin Zandera UVs, 12 cm, DeadSnow?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Delphin Zandera UVs, 12 cm, DeadSnow skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Delphin Zandera UVs, 12 cm, DeadSnow EAN kód?

EAN kód pro Delphin Zandera UVs, 12 cm, DeadSnow je 8586018506793. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.