Porovnejte ceny a ušetřete!

Epson

Epson EB-L530U

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

54 890 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
54 890 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Epson EB-L530U

Projektor Epson EB-L530U:Tento dataprojektor umí promítat obraz s poměrem stran 16:10, díky čemuž se hodí na promítání prezentací nebo obrazovky monitoru. Epson EB-L530U můžeme zařadit do kategorie zvané normal-throw projektory poněvadž má schopnost promítat ve vzdálenosti 1,44 m. Tento model bude tím správným rozhodnutím v případě, kdy máte na umístění projektoru dostatečný prostor. Nativní rozlišení projektoru činí 1920 × 1200. Projekce využívá technologii 3LCD. Jako zdroj světla projektoru slouží laser, který má schopnost zobrazit více odstínu barev než projektor s lampou. Minimální úhlopříčka obrazu nabývá hodnoty 127 cm, naopak maximální pak nabývá hodnoty 1270 cm. Projektor lze umístit na rovnou plochu. Hlavní vlastnosti projektoru Epson EB-L530U Maximální rozlišení projekce dosahuje na 1920 × 1200 Projekce probíhá s využitím technologie 3LCD Podsvícení zabezpečuje laser Výdrž lampy v ECO módu dosahuje až 30000 h K připojení zdroje poslouží grafické vstupy HDMI, VGA (D-SUB), Analogový audio vstup, Sluchátkový výstup, USB...

Produkt Epson EB-L530U z kategorie projektory si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 54 890 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Epson EB-L530U od značky EPSON.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Epson EB-L530U a také tipy, jak vybírat projektory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Epson EB-L530U?

Aktuálně můžete produkt Epson EB-L530U koupit již od 54 890 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Epson EB-L530U?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Epson EB-L530U skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Epson EB-L530U EAN kód?

EAN kód pro Epson EB-L530U je 8715946695334. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.