Porovnejte ceny a ušetřete!

Extra Carp

Extra Carp Snag Bar

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

100 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
100 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Extra Carp Snag Bar

Záchytné uši Extra Carp Snag Bar: Jste rybářem, který chytá s montáží nahozenou do boku, a máte obavy, že vám prut vyskočí z hlásiče pří záběru? Pokud ano, tak právě pro vás jsou zde záchytné uši Extra Carp Snag Bar. Jsou vyrobeny z kvalitního ušlechtilého kovu v černém provedení. Mezi hlavní výhody tohoto produktu lze zařadit jeho dokonalé zpracování, vysokou odolnost a funkčnost. Záchytné uši Extra Carp Snag Bar doslova sednou velikostně ke každému hlásiči. Klíčové vlastnosti záchytných uší Extra Carp Snag Bar Mini elegantní provedeníŠikovný pomocník při chytání s montáží nahozeno do bokuDokonalé zpracování a vysoká odolnostVyrobené z kvalitního ušlechtilého kovu v černém provedení

Produkt Extra Carp Snag Bar z kategorie záchytné uši si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 100 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Extra Carp Snag Bar od značky EXTRA CARP.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Extra Carp Snag Bar a také tipy, jak vybírat záchytné uši. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Extra Carp Snag Bar?

Aktuálně můžete produkt Extra Carp Snag Bar koupit již od 100 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Extra Carp Snag Bar?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Extra Carp Snag Bar skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Extra Carp Snag Bar EAN kód?

EAN kód pro Extra Carp Snag Bar je 8606013289627. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.