Porovnejte ceny a ušetřete!

FAT PIPE

FAT PIPE LUX DRYBAG BACKPACK

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 040 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

sport365.cz
sport365.cz Skladem
cena od
1 040 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu FAT PIPE LUX DRYBAG BACKPACK

Vodotěsný batoh. Vnější kapsa s vodotěsným zipem na drobnosti. Ucho pro přenášení, nastavitelné ramenní popruhy a nastavitelné hrudní a bederní popruhy. S reflexním potiskem loga, plně voděodolný. 30 litrů

Produkt FAT PIPE LUX DRYBAG BACKPACK z kategorie florbalové tašky a vaky si můžete zakoupit v internetovém obchodě sport365.cz za cenu 1 040 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu FAT PIPE LUX DRYBAG BACKPACK od značky FAT PIPE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu FAT PIPE LUX DRYBAG BACKPACK a také tipy, jak vybírat florbalové tašky a vaky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena FAT PIPE LUX DRYBAG BACKPACK?

Aktuálně můžete produkt FAT PIPE LUX DRYBAG BACKPACK koupit již od 1 040 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit FAT PIPE LUX DRYBAG BACKPACK?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu sport365.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je FAT PIPE LUX DRYBAG BACKPACK skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má FAT PIPE LUX DRYBAG BACKPACK EAN kód?

EAN kód pro FAT PIPE LUX DRYBAG BACKPACK je 7640284027695. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.