Porovnejte ceny a ušetřete!

G21

G21 Teepee Letní nebe, modré

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

990 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
990 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu G21 Teepee Letní nebe, modré

Dětský stan G21 Teepee Letní nebe, modré:Rádi byste svému dítku pořídili originální útočiště? Pak vsaďte na dětský stan G21. Tento typ je určený do pokoje. Dětský stan – teepee se stane oblíbeným místem vašich ratolestí. Podpoří tvorbu imaginárního světa, ve kterém prožívají různá dobrodružství. Obsahuje také okénka, která fungují jako fantastický herní doplněk. Jeho výrobním materiálem je bavlna a dřevo. Rozměry dětského stanu G21 jsou 160 × 120 × 120 cm (vך×h). Zásadní přednosti produktu G21 Teepee Letní nebe, modré Dětský stan na hraní G21 si zamilují všechny děti Tvar: teepee S okénky Vhodný do pokoje Výrobním materiálem stanu je bavlna a dřevo V balení se nachází také polštářky, podložka a obal Je vhodný jako dárek pro děti od 3 let Dětskému stanu G21 dominuje modrá barva Jeho rozměry jsou 160 × 120 × 120 cm (vך×h)

Produkt G21 Teepee Letní nebe, modré z kategorie stany si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 990 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu G21 Teepee Letní nebe, modré od značky G21.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu G21 Teepee Letní nebe, modré a také tipy, jak vybírat stany. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena G21 Teepee Letní nebe, modré?

Aktuálně můžete produkt G21 Teepee Letní nebe, modré koupit již od 990 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit G21 Teepee Letní nebe, modré?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je G21 Teepee Letní nebe, modré skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má G21 Teepee Letní nebe, modré EAN kód?

EAN kód pro G21 Teepee Letní nebe, modré je 8595627417901. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.