Porovnejte ceny a ušetřete!

Genius

Genius USB SoundBar 200BT

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

449 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
449 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Genius USB SoundBar 200BT

Reproduktor Genius USB SoundBar 200BT:Genius USB SoundBar 200BT představuje kompaktní bezdrátový soundbar s konfigurací 2.0 a celkovým výkonem 4 W. Konstrukce s dvojicí 2” měničů a frekvenčním rozsahem 120 Hz až 20 kHz je určena pro přehrávání hudby, videí i herního zvuku z počítače, televizoru, telefonu nebo tabletu. Připojení lze realizovat bezdrátově prostřednictvím Bluetooth 5.1 nebo klasicky pomocí 3,5mm jacku. Soundbar disponuje dynamickým RGB podsvícením s deseti režimy barev a efektů. Ovládací prvky umístěné přímo na kabelu umožňují rychlý přístup k nastavení hlasitosti, přepínání režimů připojení i ovládání podsvícení. Napájení probíhá přes USB konektor s napětím DC 5 V. Klíčové vlastnosti reproduktoru Genius USB SoundBar 200BTBluetooth 5.1 a kabelové připojení přes 3,5mm jackKonfigurace reproduktorů 2.0reproduktor Genius USB SoundBar 200BT nabízí celkový RMS výkon 4 WDynamické RGB podsvícení s deseti režimy osvětleníOvládání hlasitosti a funkcí přímo na kabeluDvojice 2” měničů s impedancí 3 ohmyNapájení...

Produkt Genius USB SoundBar 200BT z kategorie reproduktory si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 449 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Genius USB SoundBar 200BT od značky GENIUS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Genius USB SoundBar 200BT a také tipy, jak vybírat reproduktory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Genius USB SoundBar 200BT?

Aktuálně můžete produkt Genius USB SoundBar 200BT koupit již od 449 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Genius USB SoundBar 200BT?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Genius USB SoundBar 200BT skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Genius USB SoundBar 200BT EAN kód?

EAN kód pro Genius USB SoundBar 200BT je 4710268259695. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.