Porovnejte ceny a ušetřete!

Grangers

Grangers Waterproofing Wax

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

179 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
179 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Grangers Waterproofing Wax

Vosk na boty Grangers Waterproofing Wax:Grangers Waterproofing Wax je měkký vosk na boty s obsahem přírodního včelího vosku. Zajišťuje trvanlivou vodoodpudivost a výživu pro koženou obuv. Chrání nejen před promočením, ale také před skvrnami a olejem. Současně přitom ale zachovává prodyšnost materiálu. Díky své měkké konzistenci se vosk na boty Grangers Waterproofing Wax snadno aplikuje a poskytuje dlouhodobou ochranu. Bez obsahu PFC. Certifikovano dle Bluesign standardů. Klíčové vlastnosti vosku na boty Grangers Waterproofing WaxUrčený pro koženou obuvOchrana proti vodě a skvrnámPoužitím nedochází k zamezení prodyšnostiPřidán včelí vosk pro vyšší účinekZvyšuje životnost obuviJednoduchá aplikaceBez PFCCertifikováno dle Bluesign standardůPoužití:Naneste malé množství vosku na čistý hadřík a vtírejte do čisté kožené obuvi.Ujistěte se, že jsou ošetřeny všechny švy a spoje.Pro nejlepší výsledky aplikujte 2 až 3 tenké vrstvy a nechte obuv mezi aplikacemi vyschnout.Nechte přirozeně uschnout.

Produkt Grangers Waterproofing Wax z kategorie impregnace si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 179 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Grangers Waterproofing Wax od značky GRANGERS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Grangers Waterproofing Wax a také tipy, jak vybírat impregnace. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Grangers Waterproofing Wax?

Aktuálně můžete produkt Grangers Waterproofing Wax koupit již od 179 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Grangers Waterproofing Wax?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Grangers Waterproofing Wax skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Grangers Waterproofing Wax EAN kód?

EAN kód pro Grangers Waterproofing Wax je 799756007356. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.