Porovnejte ceny a ušetřete!

GUESS

GUESS GU00081 20C

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 689 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
1 689 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu GUESS GU00081 20C

Sluneční brýle GUESS GU00081 20C:Pánské sluneční brýle GUESS chrání vaše oči před škodlivými slunečními paprsky. Obroučky jsou vyrobeny z plastu, který je charakteristický svou nízkou hmotností. Klíčové vlastnosti produktu GUESS GU00081 20C Sluneční brýle GUESS s ochranou UV400 Barva obrouček je šedá Šířka zorníku: 6,2 cm Délka nožiček: 13,5 cm Šířka nosníku: 1,6 cm

Produkt GUESS GU00081 20C z kategorie brýle si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 1 689 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu GUESS GU00081 20C od značky GUESS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu GUESS GU00081 20C a také tipy, jak vybírat brýle. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena GUESS GU00081 20C?

Aktuálně můžete produkt GUESS GU00081 20C koupit již od 1 689 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit GUESS GU00081 20C?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je GUESS GU00081 20C skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.