Porovnejte ceny a ušetřete!

Guess

Guess Lucia Shorts S

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

899 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

dsport.cz
dsport.cz Skladem
cena od
899 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Guess Lucia Shorts S

Guess Lucia Shorts – stylový letní must-haveObjev šortky Guess Lucia, které dokonale kombinují styl a pohodlí. Díky modernímu střihu a prémiovým materiálům se stanou tvým oblíbeným kouskem pro teplé dny.VýhodyLehký a příjemný materiál: Perfektní pro horké letní dny, kdy chceš pohodlí i volnost.Trendy design: Stylový střih a ikonické prvky Guess dodají tvému outfitu šmrnc.Skvěle padnoucí střih: Zvýrazní tvoji postavu a skvěle sedí na těle.Neboj se ukázat svůj styl a vsaď na kvalitu od Guess!Modelka měří 162 cm, váží 49 kg a má na sobě velikost M.

Produkt Guess Lucia Shorts S z kategorie kraťasy si můžete zakoupit v internetovém obchodě dsport.cz za cenu 899 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Guess Lucia Shorts S od značky GUESS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Guess Lucia Shorts S a také tipy, jak vybírat kraťasy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Guess Lucia Shorts S?

Aktuálně můžete produkt Guess Lucia Shorts S koupit již od 899 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Guess Lucia Shorts S?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu dsport.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Guess Lucia Shorts S skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Guess Lucia Shorts S EAN kód?

EAN kód pro Guess Lucia Shorts S je 7626741715985. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.