Porovnejte ceny a ušetřete!

HP

HP Renew Business SMB Backpack 17.3"

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

999 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
999 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu HP Renew Business SMB Backpack 17.3"

Batoh na notebook HP Renew Business SMB Backpack 17.3":Batoh na notebook HP je klíčovým doplňkem pro každého, kdo často cestuje se svým zařízením. Je designován tak, aby efektivně chránil váš notebook před nárazy, poškrábáním a vnějšími vlivy. Speciální polstrovaný prostor poskytuje bezpečné místo pro váš přístroj. Tato kapsa je vyrobena pro uložení notebooku s maximální velikostí 17,3". Městský batoh na notebook HP, kterému vévodí černá barva, zaujme nejen svým krásným designem, ale i excelentním zpracováním a pohodlím. Hlavní vlastnosti batohu na notebook HP Renew Business SMB Backpack 17.3" Batoh s kapsou na notebook HP zajišťuje bezpečné uložení vašeho zařízení v jakékoliv situaci Navržen pro umístění notebooku s maximální úhlopříčkou 17,3" HP batoh na notebook byl vyroben z kvalitního materiálu, jako je PET Organizaci usnadní kapsa na notebook, přední kapsa, boční kapsy, kapsa na lahev, vnitřní kapsy a kapsa na cennosti Má hmotnost 0,74 kg Praktické zpracování a kvalitní konstrukce Elegantní batoh na notebook HP bude pohodlný k nošení zásluhou kvalitní...

Produkt HP Renew Business SMB Backpack 17.3" z kategorie batohy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 999 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu HP Renew Business SMB Backpack 17.3" od značky HP.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu HP Renew Business SMB Backpack 17.3" a také tipy, jak vybírat batohy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena HP Renew Business SMB Backpack 17.3"?

Aktuálně můžete produkt HP Renew Business SMB Backpack 17.3" koupit již od 999 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit HP Renew Business SMB Backpack 17.3"?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je HP Renew Business SMB Backpack 17.3" skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má HP Renew Business SMB Backpack 17.3" EAN kód?

EAN kód pro HP Renew Business SMB Backpack 17.3" je 195908382058. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.