Porovnejte ceny a ušetřete!

JH SPORT

JH Standup Paddleboard Touring 320 cm Diamond

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

8 999 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
8 999 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu JH Standup Paddleboard Touring 320 cm Diamond

Paddleboard JH Standup Paddleboard Touring 320 cm Diamond:Nafukovací JH Standup Paddleboard je navržen jako Touring typ tak, aby vyhovoval jak začátečníkům, tak pokročilým jezdcům. Díky své robustní konstrukci z PVC a technologii Drop stitch nabízí úžasnou stabilitu a pevnost, přičemž umožňuje snadné nafouknutí a skladování. Doporučená hmotnost jezdce je 60 až 120 kg a maximální hmotnost jezdce je 150 kg. S JH Standup Paddleboardem si užijete při delších a svižnějších jízdách nebo při tréninku na vodě. Touring Typ 320 × 81 × 15 cm Rozměry 150 kg Nosnost Klíčové vlastnosti paddleboardu JH Standup Touring 320 cm DiamondIdeální pro začátečníky i pokročiléNabízí dostatečnou stabilitu a prostor pro pohodlné pádlováníDoporučená hmotnost jezdce je 60 až 120 kgK výrobě byl použit kvalitní PVC materiál v kombinaci s Drop stitch technologiíMaximální tlak 15 psiSoučástí balení je pumpa, pádlo, vak, opravná sada, upevňovací popruh, vodotěsné...

Produkt JH Standup Paddleboard Touring 320 cm Diamond z kategorie paddleboardy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 8 999 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu JH Standup Paddleboard Touring 320 cm Diamond od značky JH SPORT.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu JH Standup Paddleboard Touring 320 cm Diamond a také tipy, jak vybírat paddleboardy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena JH Standup Paddleboard Touring 320 cm Diamond?

Aktuálně můžete produkt JH Standup Paddleboard Touring 320 cm Diamond koupit již od 8 999 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit JH Standup Paddleboard Touring 320 cm Diamond?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je JH Standup Paddleboard Touring 320 cm Diamond skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má JH Standup Paddleboard Touring 320 cm Diamond EAN kód?

EAN kód pro JH Standup Paddleboard Touring 320 cm Diamond je SPTjhs003. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.