Porovnejte ceny a ušetřete!

NEW ERA

Juniorská šiltovka NEW ERA 940K MLB League Basic NEYYAN-BLACK WHT

5.0
(3 obchody)

Nejnižší cena od:

23 Kč

Porovnáno z:

3 obchodů

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

exisport.cz
exisport.cz Skladem
cena od
23 Kč
jupiterlook.cz
jupiterlook.cz Skladem
cena od
479 Kč
sportisimo.cz
sportisimo.cz Skladem
cena od
599 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Juniorská šiltovka NEW ERA 940K MLB League Basic NEYYAN-BLACK WHT

Juniorská šiltovka značky New Era. Značková šiltovka so štruktúrovanou šesťpanelovou korunkou skvele kopíruje tvar hlavy. V prednej časti je vyšité logo teamu New York Yankees, z Americkej asociácie Major League Baseball. Po celom obvode šiltovky sú malé otvory, ktorých úlohou je zabezpečiť výbornú cirkuláciu vzduchu. Zadný panel štýlovej šiltovky je otvorený a spojený nastaviteľným pásikom s kovovou sponou. Vďaka pásiku sa dá značková šiltovka jednoducho nastaviť podľa potreby. Čierna šiltovka New Era je skvelou voľbou na každodenné nosenie a voľnočasové aktivity. Detaily produktu: Klasický strih 6-panelová korunka Zahnutý šilt s prešívaním Vetracie otvory na vrchnej strane Logo NY na prednej strane Logo značky vyšité na bočnej strane

Produkt Juniorská šiltovka NEW ERA 940K MLB League Basic NEYYAN-BLACK WHT z kategorie Šiltovky si můžete zakoupit v internetovém obchodě exisport.cz za cenu 23 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Juniorská šiltovka NEW ERA 940K MLB League Basic NEYYAN-BLACK WHT od značky NEW ERA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Juniorská šiltovka NEW ERA 940K MLB League Basic NEYYAN-BLACK WHT a také tipy, jak vybírat šiltovky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Juniorská šiltovka NEW ERA 940K MLB League Basic NEYYAN-BLACK WHT?

Aktuálně můžete produkt Juniorská šiltovka NEW ERA 940K MLB League Basic NEYYAN-BLACK WHT koupit již od 23 Kč. Porovnáváme nabídky z 3 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Juniorská šiltovka NEW ERA 940K MLB League Basic NEYYAN-BLACK WHT?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu exisport.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Juniorská šiltovka NEW ERA 940K MLB League Basic NEYYAN-BLACK WHT skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Juniorská šiltovka NEW ERA 940K MLB League Basic NEYYAN-BLACK WHT EAN kód?

EAN kód pro Juniorská šiltovka NEW ERA 940K MLB League Basic NEYYAN-BLACK WHT je 885429051549. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.