Porovnejte ceny a ušetřete!

JUREK

JUREK Turistický stan Midi 2.0

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

6 378 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

decathlon.cz
decathlon.cz Skladem
cena od
6 378 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu JUREK Turistický stan Midi 2.0

Jednovchodový dvouplášťový „kopulovitý“ stan, obdélníkového půdorysu podlahy, vhodný pro všechny druhy turistiky až do středně náročných podmínek a pro četnější užívání! Stan lze používat i v zimě (doporučujeme našití „límce“ po obvodu tropika). Poskytuje pohodlné přístřeší dvěma osobám v středně náročném i náročném terénu za jakéhokoli počasí. Vnitřní stan je pevně spojen s podlahou. Na pruty konstrukce je zavěšen pomocí napínacích šňůr a háčků. Ve vrcholu vnitřního stanu je větrací otvor krytý jemnou síťovinou. Ve vchodu vnitřního stanu je moskytiéra z jemné síťoviny pro intenzivnější větrání a k ochraně před nepříjemným hmyzem. Vnější stan je přetažen přes konstrukci a ve spodní části je uchycen za konce prutů. Před vchodem vnitřního stanu je tropiko protaženo a vytváří předsíň, která umožňuje jak vaření, tak uložení věcí. Ke kotvení slouží úchyty na hranách a ve středech stran tropika. V horní části jsou na užších stranách dva větrací vikýře. Mezi stěnami vnitřního a vnějšího stanu je mezera cca 6 cm, která zlepšuje tepelnou pohodu, větrání stanu a snižuje orosování. Tuto mezeru lze podle potřeby upravit povolením nebo přitažením napínacích šňůrek vnitřního stanu. Specifikace: Podlážka: Polyesterová tkanina s PU nepropustnými nátěry a SILIKONOVOU úpravou Vnitřní stan: Polyesterová prodyšná RIPSTOP tkanina s hydrofobní úpravou Tropiko: Polyesterová RIPSTOP tkanina s polyuretanovými (PU) nepropustnými nátěry a silikonovou úpravou Kolíky: Duralové jehly průměr 6 mm Zdrhovadla: Spirálové zipy č.5 (vnitřní stan) a č.8 (tropiko) Konstrukce: Duralové pruty 7001-T6 Spojení prutů konstrukce Svazek pružných nití opředený polyamidovým pláštěm (uvnitř konstrukce). Rozměry sbaleného stanu: Průměr: 18 cm Délka: 42 cm Počet křížení prutů: 1× Parametry: Počet osob: 2 Počet vchodů: 1 Vodní sloupec podlahy: 10000 mm Vodní sloupec tropika: 5000 mm Hmotnost: 2800 g Záruka: 36 měsíců Sezonní použití: celoroční Kompletní balení obsahuje: vnitřní stan a tropiko kolík stanový: 14 ks dlouhý duralový prut Ø 8,5 mm: 2 ks duralová vzpěra předsíně Ø 8,5 mm: 1 ks kotvící šňůra dlouhá (2 m): 8 ks kotvící šňůra krátká (1 m): 5 ks obal na stan, konstrukci a kolíky opravná sada (samolepící záplata a 12 cm duralová trubka)   Návod ke stavbě a údržbě

Produkt JUREK Turistický stan Midi 2.0 z kategorie stany pro 2 3 osoby si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 6 378 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu JUREK Turistický stan Midi 2.0 od značky JUREK.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu JUREK Turistický stan Midi 2.0 a také tipy, jak vybírat stany pro 2 3 osoby. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena JUREK Turistický stan Midi 2.0?

Aktuálně můžete produkt JUREK Turistický stan Midi 2.0 koupit již od 6 378 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit JUREK Turistický stan Midi 2.0?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je JUREK Turistický stan Midi 2.0 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má JUREK Turistický stan Midi 2.0 EAN kód?

EAN kód pro JUREK Turistický stan Midi 2.0 je 8592494000250. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.