Porovnejte ceny a ušetřete!

Knapper

Knapper AK3 YTH

5.0
(2 obchody)

Nejnižší cena od:

790 Kč

Porovnáno z:

2 obchodů

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

sport365.cz
sport365.cz Skladem
cena od
790 Kč
hejduksport.cz
hejduksport.cz Skladem
cena od
939 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Knapper AK3 YTH

Hokejbalové holeně Knapper AK3 YTH jsou ideální pro začátečníky a příležitostné hráče. Nabízí dobrou ochranu a vynikající oporu, aniž by se vzdala pohodlí. anatomický design Polozavinovací pásky na suchý zip Barva - šedá

Produkt Knapper AK3 YTH z kategorie hokejové doplňky si můžete zakoupit v internetovém obchodě sport365.cz za cenu 790 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Knapper AK3 YTH od značky KNAPPER.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Knapper AK3 YTH a také tipy, jak vybírat hokejové doplňky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Knapper AK3 YTH?

Aktuálně můžete produkt Knapper AK3 YTH koupit již od 790 Kč. Porovnáváme nabídky z 2 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Knapper AK3 YTH?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu sport365.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Knapper AK3 YTH skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Knapper AK3 YTH EAN kód?

EAN kód pro Knapper AK3 YTH je 061388524427. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.