Porovnejte ceny a ušetřete!

Kompava

Kompava Profi Whey Protein 500 g, čokoláda

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

689 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
689 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Kompava Profi Whey Protein 500 g, čokoláda

Protein Kompava Profi Whey Protein 500 g, čokoláda:Kompava Profi Whey Proteinčokoláda, 500 gKompava Profi Whey Protein je lahodný 100% whey protein s vysokým obsahem bílkovin a minimálním obsahem tuku a sacharidů. Je lehce stravitelný a nezatěžuje žaludek. Složení je obohaceno o vitamíny, trávicí enzymy a BCAA. Poskytněte tělu kvalitní regeneraciProfi WHEY Protein obsahuje 100% syrovátkový protein, který podporuje efektivní nárůst svalové hmoty. Má vysoký obsah bílkovin a minimální množství sacharidů a tuků, což z něj činí ideální protein do diety. Kompava představuje chutnou formu doplnění kvalitních bílkovin po náročném tréninku. Díky obsahu BCAA a L-glutaminu urychluje regeneraci svalů. Protein je obohacen o taurin, vitaminy a enzymový komplex, který zlepšuje vstřebávání samotného proteinu, využitelnost všech nutričních látek v něm obsažených a také zabraňuje nadýmání. Protein neobsahuje lepek a je vhodný i pro diabetiky. Klíčové vlastnosti proteinu Kompava Profi Whey ProteinProfi WHEY Protein obsahuje 100% syrovátkový...

Produkt Kompava Profi Whey Protein 500 g, čokoláda z kategorie proteiny si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 689 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Kompava Profi Whey Protein 500 g, čokoláda od značky KOMPAVA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Kompava Profi Whey Protein 500 g, čokoláda a také tipy, jak vybírat proteiny. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Kompava Profi Whey Protein 500 g, čokoláda?

Aktuálně můžete produkt Kompava Profi Whey Protein 500 g, čokoláda koupit již od 689 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Kompava Profi Whey Protein 500 g, čokoláda?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Kompava Profi Whey Protein 500 g, čokoláda skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Kompava Profi Whey Protein 500 g, čokoláda EAN kód?

EAN kód pro Kompava Profi Whey Protein 500 g, čokoláda je 8586011216460. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.