Porovnejte ceny a ušetřete!

Lamax

LAMAX LightNote1

5.0
(2 obchody)

Nejnižší cena od:

1 190 Kč

Porovnáno z:

2 obchodů

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
1 190 Kč
sportisimo.cz
sportisimo.cz Skladem
cena od
1 199 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu LAMAX LightNote1

Bluetooth reproduktor LAMAX LightNote1:LAMAX LightNote1 je kompaktní a elegantní Bluetooth dvoupásmový reproduktor, který zaujme na první pohled, zejména po zapnutí LED podsvícení a spustí výkon až 30 W, rozjede zábavu na plné obrátky. A ta jen tak neskončí – baterie zvládne až 20 hodin nepřetržitého provozu. Pokud je potřeba dobít, jednoduše připojíte USB-C kabel. Díky funkci TWS můžete propojit další reproduktor stejného modelu a užít si ohromující stereo zvuk. Spárování s různými zařízeními probíhá automaticky prostřednictvím Bluetooth 5.3, což zajišťuje snadnou a rychlou konektivitu. Samozřejmostí je široká škála možností připojení, včetně microSD, a podpora různých formátů. Ovládání je intuitivní, takže si můžete naplno užít každý okamžik. LightNote1 přehrává hudební obsah ve frekvenčním rozsahu od 40 do 18 000 Hz. Stupeň krytí IPX6 chrání před deštěm a stříkající vodou.   Klíčové vlastnosti Bluetooth reproduktoru LAMAX LightNote1Poskytuje maximální výkon 30 WBezdrátová technologie Bluetooth 5.3 pro stabilní...

Produkt LAMAX LightNote1 z kategorie reproduktory si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 1 190 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu LAMAX LightNote1 od značky LAMAX.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu LAMAX LightNote1 a také tipy, jak vybírat reproduktory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena LAMAX LightNote1?

Aktuálně můžete produkt LAMAX LightNote1 koupit již od 1 190 Kč. Porovnáváme nabídky z 2 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit LAMAX LightNote1?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je LAMAX LightNote1 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má LAMAX LightNote1 EAN kód?

EAN kód pro LAMAX LightNote1 je 8595724901280. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.