Porovnejte ceny a ušetřete!

Lezyne

Lezyne KTV Drive Pro+ Rear Black

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

689 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
689 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Lezyne KTV Drive Pro+ Rear Black

Světlo na kolo Lezyne KTV Drive Pro+ Rear Black:Zadní světlo na kolo Lezyne připevníte na sedlovku. Nabízí možnost regulace intenzity svícení v závislosti na aktuálních potřebách. Napájení světla na kolo je zabezpečeno pomocí dobíjecího akumulátoru. Při plné kapacitě baterie vydrží světlo svítit až 20 h. Za horších světelných podmínek je možné použít funkci blikání, která značně zlepší vaši viditelnost a bezpečnost v provozu. Klíčové vlastnosti světla na kolo Lezyne KTV Drive Pro+ Rear Black Světelný tok činí 150 lm Přináší možnost regulace intenzity svícení Nabíjení dobíjecího světla na kolo zabezpečuje akumulátor Při plné kapacitě baterie vydrží světlo svítit až 20 h Se stupněm krytí IPX7 Lze zapnout funkci blikání Hmotnost: 50 g Barva: černá

Produkt Lezyne KTV Drive Pro+ Rear Black z kategorie světla si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 689 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Lezyne KTV Drive Pro+ Rear Black od značky LEZYNE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Lezyne KTV Drive Pro+ Rear Black a také tipy, jak vybírat světla. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Lezyne KTV Drive Pro+ Rear Black?

Aktuálně můžete produkt Lezyne KTV Drive Pro+ Rear Black koupit již od 689 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Lezyne KTV Drive Pro+ Rear Black?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Lezyne KTV Drive Pro+ Rear Black skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Lezyne KTV Drive Pro+ Rear Black EAN kód?

EAN kód pro Lezyne KTV Drive Pro+ Rear Black je 4710582551642. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.