Porovnejte ceny a ušetřete!

Maloja

Maloja Dámské kalhoty NANINAM.

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 952 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

endorphinrepublic.cz
endorphinrepublic.cz Skladem
cena od
3 952 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Maloja Dámské kalhoty NANINAM.

Dámské kalhoty Maloja NANINAM. jsou navrženy pro maximální výkon při běžeckém lyžování a dalších zimních vytrvalostních aktivitách. Díky hybridní konstrukci vás udrží v teple a suchu, aniž by omezovaly váš pohyb. Přední panely z materiálu cembra® STORM Warm spolehlivě blokují vítr, zatímco zadní díl z Thermal Stretch ECO zajišťuje výjimečnou prodyšnost a flexibilitu. ✔ Přední díl odolný proti větru vás ochrání před prochladnutím ✔ Maximální prodyšnost a volnost pohybu díky strečové zadní části ✔ Ventilační zipy na stehnech pro okamžitou regulaci teploty ✔ Reflexní hvězdicový potisk pro vaši bezpečnost za šera ✔ Ergonomicky tvarovaná kolena a nastavitelný pas pro dokonalé pohodlí Vydejte se do stopy s kalhotami, které byly stvořeny pro pohyb a výkon.

Produkt Maloja Dámské kalhoty NANINAM. z kategorie dámské klasické kalhoty si můžete zakoupit v internetovém obchodě endorphinrepublic.cz za cenu 3 952 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Maloja Dámské kalhoty NANINAM. od značky MALOJA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Maloja Dámské kalhoty NANINAM. a také tipy, jak vybírat dámské klasické kalhoty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Maloja Dámské kalhoty NANINAM.?

Aktuálně můžete produkt Maloja Dámské kalhoty NANINAM. koupit již od 3 952 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Maloja Dámské kalhoty NANINAM.?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu endorphinrepublic.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Maloja Dámské kalhoty NANINAM. skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Maloja Dámské kalhoty NANINAM. EAN kód?

EAN kód pro Maloja Dámské kalhoty NANINAM. je 4069211050385. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.