Porovnejte ceny a ušetřete!

Insportline

Náhradní kolo s brzdovým diskem na koloběžku na Mascarpo 200x40mm

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

299 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
insportline.cz
299 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Náhradní kolo s brzdovým diskem na koloběžku na Mascarpo 200x40mm

Náhradní PU gumové kolo s brzdovým diskem, ložiska ABEC 7, kvalitní materiál, dobré jízdní vlastnosti, určeno pro koloběžku Mascarpo.. Náhradní kolo s brzdovým diskem na koloběžku Mascarpo 200x40mm je vhodné pro ty, kteří potřebují nahradit původní kolo na své koloběžce, které se opotřebovalo nebo bylo poškozeno. Kolo o rozměrech 200 x 40 mm je dostatečně velké a společně s ložisky ABEC 7 nabízí ideální jízdní vlastnosti. Kvalitní PU guma má skvělou přilnavost na povrchu a dobře pohlcuje nerovnosti terénu, což umožňuje bezpečnou a pohodlnou jízdu. Součástí kola je také brzdový disk, který zajišťuje snadné a účinné brždění. S tímto náhradním kolem s brzdovým diskem získáte dokonalou rovnováhu mezi bezpečností, spolehlivostí a pohodlím. Budete mít jistotu, že vaše koloběžka inSPORTline Mascarpo bude v perfektním stavu pro každou jízdu.Technický popis: náhradní kolo s brzdovým diskem ideální...

Produkt Náhradní kolo s brzdovým diskem na koloběžku na Mascarpo 200x40mm z kategorie kolečka pro koloběžky si můžete zakoupit v internetovém obchodě insportline.cz za cenu 299 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Náhradní kolo s brzdovým diskem na koloběžku na Mascarpo 200x40mm od značky INSPORTLINE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Náhradní kolo s brzdovým diskem na koloběžku na Mascarpo 200x40mm a také tipy, jak vybírat kolečka pro koloběžky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Náhradní kolo s brzdovým diskem na koloběžku na Mascarpo 200x40mm?

Aktuálně můžete produkt Náhradní kolo s brzdovým diskem na koloběžku na Mascarpo 200x40mm koupit již od 299 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Náhradní kolo s brzdovým diskem na koloběžku na Mascarpo 200x40mm?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu insportline.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Náhradní kolo s brzdovým diskem na koloběžku na Mascarpo 200x40mm skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Náhradní kolo s brzdovým diskem na koloběžku na Mascarpo 200x40mm EAN kód?

EAN kód pro Náhradní kolo s brzdovým diskem na koloběžku na Mascarpo 200x40mm je 8596084152961. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.