Porovnejte ceny a ušetřete!

Naipo

NAIPO Oyeet Shaker 700 ml black

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

479 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
479 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu NAIPO Oyeet Shaker 700 ml black

Shaker NAIPO Oyeet Shaker 700 ml black:Praktický sportovní shaker NAIPO Oyeet s objemem 700 ml je ideální pro přípravu proteinových koktejlů, smoothie i jiných nápojů doma, v posilovně nebo na cestách. Díky spirálovému míchacímu systému z nerezové oceli zajistí hladkou konzistenci bez hrudek během několika sekund. Je vyroben z vysoce odolného Tritanu™, který nepohlcuje pachy ani skvrny, a je doplněn protiskluzovým silikonovým pláštěm pro pohodlný úchop. Zacvakávací víčko s bezpečnostním zámkem a sklápěcí madlo zajišťují snadné použití a přenášení. Materiály bez BPA a ftalátů garantují zdravotní nezávadnost. Klíčové vlastnosti shakeru NAIPO Oyeet Shaker, 700 ml, blackShaker pro přípravu proteinových koktejlů, smoothie i jiných nápojů Spirálový míchací systém z nerezové oceliTělo z odolného Tritanu™ bez BPA ftalátůProtiskluzový silikonový plášť pro pohodlný úchopTěsnící víčko s posuvným bezpečnostním zámkemSnadné otevření jednou rukouSklápěcí madlo pro přenášeníOdolný vůči skvrnám a pachůmVhodný do držáků v autěSnadná...

Produkt NAIPO Oyeet Shaker 700 ml black z kategorie shakery si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 479 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu NAIPO Oyeet Shaker 700 ml black od značky NAIPO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu NAIPO Oyeet Shaker 700 ml black a také tipy, jak vybírat shakery. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena NAIPO Oyeet Shaker 700 ml black?

Aktuálně můžete produkt NAIPO Oyeet Shaker 700 ml black koupit již od 479 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit NAIPO Oyeet Shaker 700 ml black?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je NAIPO Oyeet Shaker 700 ml black skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má NAIPO Oyeet Shaker 700 ml black EAN kód?

EAN kód pro NAIPO Oyeet Shaker 700 ml black je 712376778680. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.