Porovnejte ceny a ušetřete!

Naturehike

Naturehike Trekking 45 černý

5.0
(2 obchody)

Nejnižší cena od:

3 299 Kč

Porovnáno z:

2 obchodů

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
3 299 Kč
bscom.cz
bscom.cz Skladem
cena od
3 299 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Naturehike Trekking 45 černý

Turistický batoh Naturehike Trekking 45 černý:Turistický batoh Naturehike je optimalizován pro pěší turistiku a aktivity v terénu. Bude užitečným pomocníkem pro dobrodružné expedice do přírody, ale také výtečnou volbou pro každodenní potřeby či pro sportovní činnosti. Outdoor batoh Naturehike, kterému vévodí černá barva, zaujme nejen svým krásným designem, ale i excelentním zpracováním a pohodlím. Anatomicky tvarovaná záda zabezpečí, že bude bezproblémově sedět na zádech a bude opravdu příjemný k nošení.Hlavní přednosti turistického batohu Naturehike Trekking 45 černýBatoh na turistiku Naturehike nabízí dostatek prostoru pro veškeré vybaveníAnatomicky tvarovaná záda zajistí pohodlné nošeníProdyšná zadní stěna zabezpečuje proudění vzduchuJeho hmotnost je 1,7 kgObjem činí 45 lKvalitní konstrukce a zpracováníTuristický batoh Naturehike bude příjemný k nošení díky kvalitní konstrukci a propracovanému provedení. Disponuje hmotností 1,7 kg, je tedy lehký, což zajišťuje menší zátěž a maximální komfort při přenášení. Má k dispozici nastavitelné popruhy,...

Produkt Naturehike Trekking 45 černý z kategorie batohy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 3 299 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Naturehike Trekking 45 černý od značky NATUREHIKE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Naturehike Trekking 45 černý a také tipy, jak vybírat batohy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Naturehike Trekking 45 černý?

Aktuálně můžete produkt Naturehike Trekking 45 černý koupit již od 3 299 Kč. Porovnáváme nabídky z 2 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Naturehike Trekking 45 černý?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Naturehike Trekking 45 černý skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Naturehike Trekking 45 černý EAN kód?

EAN kód pro Naturehike Trekking 45 černý je 6927595730669. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.