Porovnejte ceny a ušetřete!

Nike

Nike M Court Vision Mid Next Nature 44

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 369 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

dsport.cz
dsport.cz Skladem
cena od
2 369 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Nike M Court Vision Mid Next Nature 44

Retro styl, moderní komfortS Nike Court Vision Mid získáš klasický basketbalový look z 80. let, který nikdy nevyjde z módy. Svršek z kombinace pravé a syntetické kůže poskytuje odolnost a skvěle drží tvar, zatímco polstrovaný límec kolem kotníku zvyšuje pohodlí při každodenním nošení. Gumová podrážka zajistí perfektní trakci a dlouhou životnost, takže zvládneš každý krok s jistotou – na hřišti i ve městě!Výhody:Odolný svršek: Kombinace pravé a syntetické kůže pro pevnost a styl.Polstrovaný límec: Maximální komfort a podpora kotníku.Prodyšnost: Perforace na špičce a bocích pro lepší cirkulaci vzduchu.Gumová podrážka: Skvělá trakce a dlouhá životnost na různých površích.S Nike Court Vision Mid si užiješ spojení ikonického stylu a moderního pohodlí – boty, které tě podrží každý den! SvršekKůže. Kožené svršky nemají konkurenci co se přizpůsobivosti týče. Po pár nošeních ti bude připadat, že byly stvořeny přímo pro tebe. Trošku se navíc roztáhnou a zpohodlní, takže se neboj, pokud ti nejdřív připadají trochu těsnější a tvrdší. Kůže je navíc skvělá v odolnosti a dobře se udržuje.SvršekSyntetická kůže. Vyznačuje se dobrou přizpůsobivostí a skvělou odolností. Po pár nošeních se boty trošku roztáhnou a zpohodlní. Kůže je navíc skvělá v odolnosti a dobře se udržuje.PodrážkaGuma. S gumovou podrážkou se prostě nedá nic zkazit. Dlouho vydrží, lehce se čistí a má skvělou trakci.

Produkt Nike M Court Vision Mid Next Nature 44 z kategorie tenisky si můžete zakoupit v internetovém obchodě dsport.cz za cenu 2 369 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Nike M Court Vision Mid Next Nature 44 od značky NIKE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Nike M Court Vision Mid Next Nature 44 a také tipy, jak vybírat tenisky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Nike M Court Vision Mid Next Nature 44?

Aktuálně můžete produkt Nike M Court Vision Mid Next Nature 44 koupit již od 2 369 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Nike M Court Vision Mid Next Nature 44?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu dsport.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Nike M Court Vision Mid Next Nature 44 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Nike M Court Vision Mid Next Nature 44 EAN kód?

EAN kód pro Nike M Court Vision Mid Next Nature 44 je 0198487796285. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.