Porovnejte ceny a ušetřete!

Nikon

Nikon Action 8x42

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 489 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
3 489 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Nikon Action 8x42

Dalekohled Nikon Action 8x42: Nikon ActionSpolehlivý dalekohled pro turistiku, přírodu i každodenní pozorováníDalekohled Nikon Action 8×42 nabízí 8násobné zvětšení a objektivy o průměru 42 mm, díky kterým získáte jasný a detailní obraz při pozorování přírody, zvěře i krajiny. Jeho služby oceníte především při turistice, na výletech i jako běžné použití v terénu. Odolná konstrukce z hliníkové slitiny v kombinaci s pogumovaným povrchem zajišťuje pevný úchop a ochranu při nárazech. Díky ergonomickému provedení a nízké hmotnosti se dalekohled pohodlně používá i při delším pozorování. Model Action je vhodný i pro uživatele s brýlemi díky dostatečnému předsunutí výstupní pupily. Samozřejmostí je praktické příslušenství – popruh, krytky i pouzdro. Reálný zorný úhel činí 8°, zdánlivý 58,4° a zorné pole na vzdálenost 1 000 m dosahuje 140 m. Nastavitelná osová vzdálenost okulárů v rozsahu 56–72 mm umožňuje přizpůsobení každému uživateli. Klíčové vlastnosti dalekohledu Nikon Action 8×42Osminásobné zvětšení...

Produkt Nikon Action 8x42 z kategorie dalekohledy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 3 489 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Nikon Action 8x42 od značky NIKON.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Nikon Action 8x42 a také tipy, jak vybírat dalekohledy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Nikon Action 8x42?

Aktuálně můžete produkt Nikon Action 8x42 koupit již od 3 489 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Nikon Action 8x42?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Nikon Action 8x42 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.