Porovnejte ceny a ušetřete!

Pivovar permon

PERMON SHERPA IPA Petainer 20 l, 16°, 7,5 % vol.

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 590 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
1 590 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu PERMON SHERPA IPA Petainer 20 l, 16°, 7,5 % vol.

Pivo PERMON SHERPA IPA Petainer 20 l, 16°, 7,5 % vol.:Česká republika je národem pivařů. To je poměrně rozšířené tvrzení. Patříte také k milovníkům zlatavého moku, kterému se často přezdívá tekutý chléb? Potom byste měli vyzkoušet spodně kvašené pivo Pivovar permon 16°. Světlý pivní slad se při výrobním procesu postaral o jeho světlý odstín. Indian Pale Ale, tzv. IPA vám nabídne výraznou chuť exotického ovoce a dominantní hořkou chuť. Česká republika je zemí, ve které pro vás bylo pivo s tou nejvyšší péčí uvařeno. Soudek oceníte především při posezení s přáteli či na pořádné grilovací oslavě. Skladujte jej v suchu a chladu, aby byl co nejdéle fit a po jeho naražení je dobré obsah soudku brzo zkonzumovat. Světlé india pale ale (ipa), nepasterované a nefiltrované pivo Pivovar permon obsahuje 7,5 % vol. alkoholu. K produktu budete potřebovat výčepní zařízení. Pivovar permon pivo bude chutnat nejlépe správně vychlazené. Klíčové vlastnosti piva PERMON SHERPA IPA Petainer 20 l, 16°, 7,5 % vol. Světlé pivo Pivovar permon si budete moci vychutnat u oběda či jen tak...

Produkt PERMON SHERPA IPA Petainer 20 l, 16°, 7,5 % vol. z kategorie piva si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 1 590 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu PERMON SHERPA IPA Petainer 20 l, 16°, 7,5 % vol. od značky PIVOVAR PERMON.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu PERMON SHERPA IPA Petainer 20 l, 16°, 7,5 % vol. a také tipy, jak vybírat piva. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena PERMON SHERPA IPA Petainer 20 l, 16°, 7,5 % vol.?

Aktuálně můžete produkt PERMON SHERPA IPA Petainer 20 l, 16°, 7,5 % vol. koupit již od 1 590 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit PERMON SHERPA IPA Petainer 20 l, 16°, 7,5 % vol.?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je PERMON SHERPA IPA Petainer 20 l, 16°, 7,5 % vol. skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.