Porovnejte ceny a ušetřete!

Peruzzo

Peruzzo Parma 3

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

6 190 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

sport365.cz
sport365.cz Skladem
cena od
6 190 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Peruzzo Parma 3

Nosič na tažné zařízení pro 3 kola. Nosič je uzamykatelný a naklápěcí. Součástí balení je držák 2. a 3. kola. - rychlé a jednoduché nasazení nosiče - podpora oversize velikostí kol - možnost zabezpečit nosič přídavným strapem na víko kufru - homologované zadní světla. - maximální průměr kol - 29 - max šířka gumy - 80 mm Materiál :železo naklápěcí uzamykatelný na tažné zařízení +držák 2. a 3. kola součástí balení hmotnost nosiče 17,4 kg max.nosnost 3x20kg se zásuvkou na 13 pinů - možno dokoupit adaptér na 7 pinů - zde v ceně setu (bude potřeba pro většinu vozidel v ČR) možnost dokoupit zámek, kterým pak lze uzamknout kola k nosiči (pomocí držáku 3. kola) možno dokoupit držák 1. kola Technické informace / velikostní tabulka: Ke stažení: https://www.kckcyklosport.cz/ImgGalery/Img1/files/vca-parma.pdf Ke stažení: https://www.kckcyklosport.cz/ImgGalery/Img1/files/nav_parma.pdf

Produkt Peruzzo Parma 3 z kategorie nosiče na kolo si můžete zakoupit v internetovém obchodě sport365.cz za cenu 6 190 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Peruzzo Parma 3 od značky PERUZZO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Peruzzo Parma 3 a také tipy, jak vybírat nosiče na kolo. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Peruzzo Parma 3?

Aktuálně můžete produkt Peruzzo Parma 3 koupit již od 6 190 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Peruzzo Parma 3?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu sport365.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Peruzzo Parma 3 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Peruzzo Parma 3 EAN kód?

EAN kód pro Peruzzo Parma 3 je 8015058070631. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.