Porovnejte ceny a ušetřete!

Prive Reveaux

Prive Reveaux Back Talk/S 807

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 626 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
1 626 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Prive Reveaux Back Talk/S 807

Sluneční brýle Prive Reveaux Back Talk/S 807:Dámské sluneční brýle Prive Reveaux chrání vaše oči před škodlivými slunečními paprsky. Obroučky jsou z plastu, který je lehký a odolný. Klíčové vlastnosti produktu Prive Reveaux Back Talk/S 807 Sluneční brýle Prive Reveaux nabízí ochranu UV400 Brýle s polarizačním filtrem redukují nepříjemné odlesky od horizontálního světla Barva obrouček je černá Sluneční brýle Prive Reveaux pomáhají chránit oči Polarizační sluneční brýle minimalizují oslnění způsobené odraženým světlem z mokré silnice, vodní hladiny nebo sněhu. Šířka zorníku: 5,9 cm Délka nožiček: 14,5 cm Šířka nosníku: 1,6 cm

Produkt Prive Reveaux Back Talk/S 807 z kategorie brýle si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 1 626 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Prive Reveaux Back Talk/S 807 od značky PRIVE REVEAUX.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Prive Reveaux Back Talk/S 807 a také tipy, jak vybírat brýle. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Prive Reveaux Back Talk/S 807?

Aktuálně můžete produkt Prive Reveaux Back Talk/S 807 koupit již od 1 626 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Prive Reveaux Back Talk/S 807?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Prive Reveaux Back Talk/S 807 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.