Porovnejte ceny a ušetřete!

Race Face

RACE FACE Era

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 420 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

sport365.cz
sport365.cz Skladem
cena od
3 420 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu RACE FACE Era

Karbonová řidítka s optimalizovanou pružností a tuhostí pro pohodlnou jízdu, dostupná ve více délkách a výškách zvednutí. Vývoj těchto karbonových řidítek byl zaměřen na dosažení vyváženého poměru mezi pružností a tuhostí, což je klíčové pro komfort i kontrolu při jízdě. Použitý princip GL tuning (Goldilocks Tune) znamená precizní naladění vertikální poddajnosti tak, aby řidítka nebyla ani příliš tuhá, ani příliš měkká. Většina běžných řidítek má šířku kolem 800 mm, kterou je možné zkracovat podle potřeby. Tento zásah však mění jejich vlastnosti – tuhost roste a pružnost klesá, například zkrácení z 800 na 760 mm snižuje pružnost přibližně o 24 %, což může způsobovat únavu rukou a předloktí známou jako arm pump. Race Face Era proto nabízí řidítka ve třech délkách (760, 780 a 800 mm) a třech výškách zvednutí (10, 20 a 40 mm), aby si každý jezdec mohl vybrat ideální variantu přesně podle svých potřeb. Řidítka jsou vyrobena z 96 vrstev karbonu, přičemž u každé šířky je vrstvení upraveno tak, aby byla zachována optimální kombinace pevnosti a pružnosti. Upínací oblast představce má zúženou délku 60 mm, což umožňuje rychlé zúžení průměru a snadné nastavení výšky. Specifikace: • Použití: Trail, All Mountain, Enduro • Materiál: UD karbon • Průměr upnutí: 35 mm • Šířka řidítek: 760 mm • Zdvih (Rise): 10 mm • Zahnutí dozadu (Backsweep): 8° • Zahnutí vzhůru (Upsweep): 5° • Zkracovatelná: ano • Kompatibilní s rohy: ne • Maximální utahovací moment: 5 Nm (řidítka), 4 Nm (brzdy a řazení) • Povrchová úprava: matný UD karbon • Barva / loga: carbon / šedá • Hmotnost dle výrobce: 220 g (800 mm x 40 mm) Díky této konstrukci jsou řidítka vhodná pro náročné jezdce, kteří hledají spolehlivý kompromis mezi komfortem a kontrolou. Možnost volby šířky a zvednutí umožňuje přesné přizpůsobení stylu jízdy a typu terénu. Výrobek není kompatibilní s rohy a při montáži je nutné dodržet doporučený utahovací moment, aby nedošlo k poškození materiálu. Tyto karbonové řidítka představují promyšlené řešení pro všechny, kdo chtějí zlepšit ovladatelnost svého kola bez zbytečného zatížení rukou. Vyberte si variantu, která vám nejvíce vyhovuje, a užijte si jízdu s vyváženým komfortem a precizní kontrolou.

Produkt RACE FACE Era z kategorie Řídítka na kolo si můžete zakoupit v internetovém obchodě sport365.cz za cenu 3 420 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu RACE FACE Era od značky RACE FACE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu RACE FACE Era a také tipy, jak vybírat řídítka na kolo. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena RACE FACE Era?

Aktuálně můžete produkt RACE FACE Era koupit již od 3 420 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit RACE FACE Era?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu sport365.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je RACE FACE Era skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má RACE FACE Era EAN kód?

EAN kód pro RACE FACE Era je 0821973481456. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.