Porovnejte ceny a ušetřete!

RDX

RDX Lapy F6 KARA Focus, černo / zlaté

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 190 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
1 190 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu RDX Lapy F6 KARA Focus, černo / zlaté

Lapa RDX Lapy F6 KARA Focus, černo / zlaté: Klíčové vlastnosti lap RDX F6 KARA Focus, černo / zlatéRDX Lapy F6 KARA Focus jsou vyrobené s použitím Maya Hide Lo'rme SkinOdolné proti opotřebení a roztržení Vyrobeny tak, aby si zachovaly svůj původní tvarPolygonální Fusion MOULD napomáhá tlumení nárazů a zabraňuje únavě rukou během vyčerpávajících tréninků

Produkt RDX Lapy F6 KARA Focus, černo / zlaté z kategorie lapy a bloky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 1 190 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu RDX Lapy F6 KARA Focus, černo / zlaté od značky RDX.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu RDX Lapy F6 KARA Focus, černo / zlaté a také tipy, jak vybírat lapy a bloky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena RDX Lapy F6 KARA Focus, černo / zlaté?

Aktuálně můžete produkt RDX Lapy F6 KARA Focus, černo / zlaté koupit již od 1 190 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit RDX Lapy F6 KARA Focus, černo / zlaté?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je RDX Lapy F6 KARA Focus, černo / zlaté skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má RDX Lapy F6 KARA Focus, černo / zlaté EAN kód?

EAN kód pro RDX Lapy F6 KARA Focus, černo / zlaté je 5054621116265. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.