Porovnejte ceny a ušetřete!

RivaCase

RIVACASE 5321 15.6" modrý

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 899 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
1 899 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu RIVACASE 5321 15.6" modrý

Batoh na notebook RIVACASE 5321 15.6" modrý:Batoh na notebook RivaCase je nezbytným doplňkem pro každého, kdo potřebuje přenášet své zařízení. Je navržen tak, aby vašemu notebooku poskytoval maximální ochranu před nárazy, poškrábáním a vnějším prostředím. Speciálně navržená polstrovaná kapsa zaručuje bezpečné uschování vašeho zařízení. Tato kapsa je navržena pro umístění notebooku s maximální úhlopříčkou 15,6". Městský batoh na notebook RivaCase, kterému vévodí modrá barva, zaujme nejen svým pěkným designem, ale i perfektním zpracováním a pohodlím. Ideálně řešená záda a pohodlné popruhy garantují, že bude dobře sedět na zádech a bude se velice příjemně nosit. Klíčové přednosti batohu na notebook RIVACASE 5321 15.6" modrý Batoh s kapsou na notebook RivaCase umožňuje bezpečné uskladnění vašeho zařízení Vyroben pro uložení notebooku s maximální úhlopříčkou 15,6" Polstrovaná záda přispívají ke snížení rizika bolesti zad a přepracovaných svalů Reflexní prvky pro zlepšení bezpečnosti za špatného počasí Voděodolná úprava slouží k ochraně věcí v batohu...

Produkt RIVACASE 5321 15.6" modrý z kategorie batohy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 1 899 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu RIVACASE 5321 15.6" modrý od značky RIVACASE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu RIVACASE 5321 15.6" modrý a také tipy, jak vybírat batohy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena RIVACASE 5321 15.6" modrý?

Aktuálně můžete produkt RIVACASE 5321 15.6" modrý koupit již od 1 899 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit RIVACASE 5321 15.6" modrý?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je RIVACASE 5321 15.6" modrý skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má RIVACASE 5321 15.6" modrý EAN kód?

EAN kód pro RIVACASE 5321 15.6" modrý je 4260403576816. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.