Porovnejte ceny a ušetřete!

NILS

Ručník z mikrovlákna NILS NCR13 modrý/růžový

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

299 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
4karate.cz
299 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Ručník z mikrovlákna NILS NCR13 modrý/růžový

NILS NCR13 je rychleschnoucí ručník vyrobený z mikrovlákna. Největší výhoda použitého materiálu je skryta v jeho pórovitosti, díky které má ručník obrovskou plochu, která rychle nasává vodu, osušení celého těla tak zabere velice málo času. Pro vysušení ručníku ho stačí převěsit, nebo rozložit na rovnou plochu a ručník NCR13 následně rychle vyschne, takže za pár minut je opět připraven k dalšímu použití. Ručník NILS NCR13 je pro opravdu dlouhou životnost obšit kvalitní nití, která zamezuje třepení mikrovlákna. Pro úsporu místa lze ručník po složení zajistit gumičkou, která se nachází v jednom z rohů. NCR13 pak zabírá velice málo místa a zároveň zůstává úhledně zabalen. NILS NCR13 je ideální na dovolenou, k vodě, na kempování, do fitnesscentra a samozřejmě ho můžete používat i doma jako klasický ručník. NCR13 můžete prát v pračce.

Produkt Ručník z mikrovlákna NILS NCR13 modrý/růžový z kategorie soupravy, mikiny, ostatní si můžete zakoupit v internetovém obchodě 4karate.cz za cenu 299 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Ručník z mikrovlákna NILS NCR13 modrý/růžový od značky NILS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Ručník z mikrovlákna NILS NCR13 modrý/růžový a také tipy, jak vybírat soupravy, mikiny, ostatní. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Ručník z mikrovlákna NILS NCR13 modrý/růžový?

Aktuálně můžete produkt Ručník z mikrovlákna NILS NCR13 modrý/růžový koupit již od 299 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Ručník z mikrovlákna NILS NCR13 modrý/růžový?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu 4karate.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Ručník z mikrovlákna NILS NCR13 modrý/růžový skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.