Porovnejte ceny a ušetřete!

SAMSUNG

SAMSUNG 65W POWER ADAPTER TRIO Nabíječka do sítě, černá, velikost

5.0
(2 obchody)

Nejnižší cena od:

1 199 Kč

Porovnáno z:

2 obchodů

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
sportisimo.cz
1 199 Kč
Skladem
alza.cz
1 499 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu SAMSUNG 65W POWER ADAPTER TRIO Nabíječka do sítě, černá, velikost

Originální Samsung nabíječka 65W POWER ADAPTER TRIO s výkonem 65 W je výkonným řešením pro rychlé a efektivní dobíjení celé řady zařízení. Díky podpoře rychlonabíjení Fast Charge a Power Delivery (PD) přes USB-C umožňuje ultra rychlé nabíjení kompatibilních zařízení, včetně mobilních telefonů, tabletů, notebooků a dalších zařízení, která podporují vyšší výkon. Nabíječka je vybavena třemi výstupními konektory – jedním USB a dvěma USB-C – pro flexibilitu a možnost dobíjení více zařízení současně. Funkce automatického přizpůsobení výkonu zajišťuje, že se výstupní výkon optimalizuje podle připojeného zařízení, což maximalizuje efektivitu nabíjení a zároveň chrání zařízení před přehřátím či přepětím. Díky vstupnímu napětí 100–240 V je vhodná i pro mezinárodní použití, což ocení uživatelé na cestách.

Produkt SAMSUNG 65W POWER ADAPTER TRIO Nabíječka do sítě, černá, velikost z kategorie pro mobily a tablety si můžete zakoupit v internetovém obchodě sportisimo.cz za cenu 1 199 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu SAMSUNG 65W POWER ADAPTER TRIO Nabíječka do sítě, černá, velikost od značky SAMSUNG.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu SAMSUNG 65W POWER ADAPTER TRIO Nabíječka do sítě, černá, velikost a také tipy, jak vybírat pro mobily a tablety. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena SAMSUNG 65W POWER ADAPTER TRIO Nabíječka do sítě, černá, velikost?

Aktuálně můžete produkt SAMSUNG 65W POWER ADAPTER TRIO Nabíječka do sítě, černá, velikost koupit již od 1 199 Kč. Porovnáváme nabídky z 2 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit SAMSUNG 65W POWER ADAPTER TRIO Nabíječka do sítě, černá, velikost?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu sportisimo.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je SAMSUNG 65W POWER ADAPTER TRIO Nabíječka do sítě, černá, velikost skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má SAMSUNG 65W POWER ADAPTER TRIO Nabíječka do sítě, černá, velikost EAN kód?

EAN kód pro SAMSUNG 65W POWER ADAPTER TRIO Nabíječka do sítě, černá, velikost je 8806092673885. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.