Porovnejte ceny a ušetřete!

Schwalbe

Schwalbe Duše SV17 50mm ventilek

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

179 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
179 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Schwalbe Duše SV17 50mm ventilek

Duše na kolo Schwalbe Duše SV17 50mm ventilek:Hlavní přednosti produktu Schwalbe Duše SV17 50mm ventilek Duše na kolo Schwalbe se postará o jistotu v každé jízdní situaci Je navržena pro krosové a trekingové kolo s průměrem kol 28" Přifouknete ji přes galuskový ventilek SV o délce 50 mm Celokovový vyměnitelný ventilek je velmi odolný a snadno jej vyměníte ETRTO rozměr: 28-622, 37-622 a 47-622 Rozměr v palcích: 28×1,10, 28×1,40 a 28×1,75 Francouzský rozměr: 700×28C, 700×30C a 700×40C Hmotnost: 150 g

Produkt Schwalbe Duše SV17 50mm ventilek z kategorie duše si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 179 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Schwalbe Duše SV17 50mm ventilek od značky SCHWALBE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Schwalbe Duše SV17 50mm ventilek a také tipy, jak vybírat duše. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Schwalbe Duše SV17 50mm ventilek?

Aktuálně můžete produkt Schwalbe Duše SV17 50mm ventilek koupit již od 179 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Schwalbe Duše SV17 50mm ventilek?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Schwalbe Duše SV17 50mm ventilek skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Schwalbe Duše SV17 50mm ventilek EAN kód?

EAN kód pro Schwalbe Duše SV17 50mm ventilek je 4026495964388. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.