Porovnejte ceny a ušetřete!

Select

Select Knee support w / hole černá S

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

519 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
519 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Select Knee support w / hole černá S

Bandáž Select Knee support w / hole černá S:Bandáž na koleno SELECT Elastic Knee support w/hole je ideální pomůckou při sportovních aktivitách. Kolenu poskytuje optimální podporu a současně teplo, ulevuje od bolesti svalů a šlach. Zpevní kolenní kloub, a to při všech pohybech, a současně minimalizuje riziko případného zranění. Integrovaný otvor na čéšku ji chrání před nežádoucím tlakem. Kromě využití při sportu je bandáž vhodná také po úrazech v rámci rehabilitace. Je vyrobena z kvalitního pružného materiálu s obsahem 86 % nylonu a 14 % elastanu. Bandáž na koleno SELECT Elastic Knee support w/hole zajistí kolenu perfektní podporu a zpevnění. Klíčové vlastnosti bandáže na koleno SELECT Elastic Knee support w/hole, vel. SJe ideální pro použití při sportuVhodná i po úrazech v rámci rehabilitacePoskytuje optimální podporu a současně zahříváBandáž SELECT Elastic Knee support w/hole zpevní kolenní kloubMinimalizuje riziko případného zraněníIntegrovaný otvor na čéšku ji chrání před nežádoucím tlakemBandáž na koleno SELECT Elastic Knee...

Produkt Select Knee support w / hole černá S z kategorie na koleno si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 519 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Select Knee support w / hole černá S od značky SELECT.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Select Knee support w / hole černá S a také tipy, jak vybírat na koleno. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Select Knee support w / hole černá S?

Aktuálně můžete produkt Select Knee support w / hole černá S koupit již od 519 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Select Knee support w / hole černá S?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Select Knee support w / hole černá S skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Select Knee support w / hole černá S EAN kód?

EAN kód pro Select Knee support w / hole černá S je 5703543231348. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.