Porovnejte ceny a ušetřete!

Sonik

Sonik Gravity 10' 3 m 3 lb

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

4 339 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
4 339 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Sonik Gravity 10' 3 m 3 lb

Rybářský prut Sonik Gravity 10' 3 m 3 lb:Plánujete si pořízení nového prutu, případně chcete obdarovat své blízké? Rybářský prut Sonik Gravity 10' 3 m 3 lb může být tou správnou volbou. Tento kousek představuje kaprový prut Sonik, u něhož byla konstrukce navržena pro lov kaprů. Z toho důvodu se nezlomí ani pod těžkou rybou. Zcela roztažený prut má délku 3 m. V transportní délce měří 1,56 m. Prut je složen ze 2 dílů. Jakmile se ohne do pravého úhlu, vydrží zátěž 3,00 lbs. Zásadní funkce rybářského prutu Sonik Gravity 10' 3 m 3 lb Tento kaprový prut má konstrukci navrženou speciálně pro lov kaprů Jeho celková délka je 3 m Sonik Gravity 10' 3 m 3 lb má po složení transportní délku 1,56 m

Produkt Sonik Gravity 10' 3 m 3 lb z kategorie pruty si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 4 339 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Sonik Gravity 10' 3 m 3 lb od značky SONIK.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Sonik Gravity 10' 3 m 3 lb a také tipy, jak vybírat pruty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Sonik Gravity 10' 3 m 3 lb?

Aktuálně můžete produkt Sonik Gravity 10' 3 m 3 lb koupit již od 4 339 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Sonik Gravity 10' 3 m 3 lb?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Sonik Gravity 10' 3 m 3 lb skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Sonik Gravity 10' 3 m 3 lb EAN kód?

EAN kód pro Sonik Gravity 10' 3 m 3 lb je 5055279530371. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.