Porovnejte ceny a ušetřete!

Spokey

Spokey ASURA Jóga blok

5.0
(4 obchody)

Nejnižší cena od:

148 Kč

Porovnáno z:

4 obchodů

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
sport365.cz
148 Kč
Skladem
sportisimo.cz
179 Kč
Skladem
alza.cz
189 Kč
Skladem
nejlevnejsiprotein.cz
190 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Spokey ASURA Jóga blok

Jóga blok Spokey ASURA: - díky použité pěně EVA je jóga blok nejen pevný, ale zároveň příjemný na dotek a lehčí než blok korkový - pomáhá zaujmout bezpečnou pozici a poskytuje lepší stabilitu a rovnováhu - skvělé se také hodí pro pilates či fyzioterapeutická cvičení - vhodný pro začátečníky i pro zkušené jogíny Jóga je sport pro každého! Jóga je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro zkušené jogíny. Pravidelné cvičení nám pomáhá se zklidnit a snížit stres, odvrátit pozornost od každodenních povinností a nastolit vnitřní rovnováhu. Ale to je jen pár výhod, které nám jóga přináší. Perfektní pro jógu Jóga blok ASURA je nepostradatelným prvkem vybavení každého, kdo...

Produkt Spokey ASURA Jóga blok z kategorie kostky na jógu si můžete zakoupit v internetovém obchodě sport365.cz za cenu 148 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Spokey ASURA Jóga blok od značky SPOKEY.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Spokey ASURA Jóga blok a také tipy, jak vybírat kostky na jógu. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Spokey ASURA Jóga blok?

Aktuálně můžete produkt Spokey ASURA Jóga blok koupit již od 148 Kč. Porovnáváme nabídky z 4 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Spokey ASURA Jóga blok?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu sport365.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Spokey ASURA Jóga blok skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Spokey ASURA Jóga blok EAN kód?

EAN kód pro Spokey ASURA Jóga blok je 5905339428134. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.