Porovnejte ceny a ušetřete!

SWEDEMOUNT

SWEDEMOUNT Turistické Vodoodpudivý Batohy Columbus

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

999 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

decathlon.cz
decathlon.cz Skladem
cena od
999 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu SWEDEMOUNT Turistické Vodoodpudivý Batohy Columbus

**Technické vlastnosti** Tento batoh nabízí kapacitu 20 litrů, vhodnou pro turistiku a volnočasové aktivity. Má voděodpudivé vlastnosti, které chrání obsah před lehkou vlhkostí. Zapínání je na obousměrný zip a obsahuje jednu hlavní přihrádku spolu s bočními kapsami a speciálním prostorem na notebook. Nastavitelné, polstrované ramenní popruhy a bederní pás zajišťují pohodlí a oporu. Součástí je také pláštěnka pro lepší ochranu proti nepřízni počasí. **Materiály** Vrchní materiál i podšívka batohu jsou zcela vyrobeny z polyesteru. **Pokyny k údržbě** - Prát pouze ručně - Prát s podobnými barvami - Nepoužívat bělidlo - Nežehlit - Nesušit chemicky - Nesušit v sušičce

Produkt SWEDEMOUNT Turistické Vodoodpudivý Batohy Columbus z kategorie dámské turistické batohy si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 999 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu SWEDEMOUNT Turistické Vodoodpudivý Batohy Columbus od značky SWEDEMOUNT.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu SWEDEMOUNT Turistické Vodoodpudivý Batohy Columbus a také tipy, jak vybírat dámské turistické batohy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena SWEDEMOUNT Turistické Vodoodpudivý Batohy Columbus?

Aktuálně můžete produkt SWEDEMOUNT Turistické Vodoodpudivý Batohy Columbus koupit již od 999 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit SWEDEMOUNT Turistické Vodoodpudivý Batohy Columbus?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je SWEDEMOUNT Turistické Vodoodpudivý Batohy Columbus skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má SWEDEMOUNT Turistické Vodoodpudivý Batohy Columbus EAN kód?

EAN kód pro SWEDEMOUNT Turistické Vodoodpudivý Batohy Columbus je 7321381125766. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.