Porovnejte ceny a ušetřete!

Tecnifibre

Tecnifibre Black Code černý 12m 1,28 mm

5.0
(2 obchody)

Nejnižší cena od:

299 Kč

Porovnáno z:

2 obchodů

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
299 Kč
Skladem
bscom.cz
426 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Tecnifibre Black Code černý 12m 1,28 mm

Tenisový výplet Tecnifibre Black Code černý 12m 1,28 mm:Tenisový výplet Tecnifibre Black Code se řadí mezi jeden z nejlehčích polyesterových výpletů vůbec. Tvořený je jednou vrstvou ko-polyesteru a doplněný o technologii Thermocore, která změkčuje strukturu výpletu, obohacuje ho o skvělou flexibilitu a současně redukuje vibrace. Výplet usnadňuje útočné razantní údery a díky 5úhelníkové konstrukci navíc umožňuje rotace. Tecnifibre Black Code je tak vhodný především pro pokročilé a silové hráče. Klíčové vlastnosti tenisového výpletu Tecnifibre Black Code 1,28, 12 mTenisový výplet vhodný pro pokročilé a silové hráčeTvořený jednou vrstvou ko-polyesteruTechnologie Thermocore změkčuje strukturu výpletu a redukuje vibraceIdeální pro útočné razantní úderyPětiúhelníková konstrukce usnadňuje rotaceBarevné provedení: černéDélka: 12 m Průměr: 1,28 mm

Produkt Tecnifibre Black Code černý 12m 1,28 mm z kategorie výplety si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 299 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Tecnifibre Black Code černý 12m 1,28 mm od značky TECNIFIBRE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Tecnifibre Black Code černý 12m 1,28 mm a také tipy, jak vybírat výplety. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Tecnifibre Black Code černý 12m 1,28 mm?

Aktuálně můžete produkt Tecnifibre Black Code černý 12m 1,28 mm koupit již od 299 Kč. Porovnáváme nabídky z 2 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Tecnifibre Black Code černý 12m 1,28 mm?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Tecnifibre Black Code černý 12m 1,28 mm skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Tecnifibre Black Code černý 12m 1,28 mm EAN kód?

EAN kód pro Tecnifibre Black Code černý 12m 1,28 mm je 3490150120500. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.