Porovnejte ceny a ušetřete!

Tecnifibre

Tecnifibre Pro Contact Grip x12

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

599 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
599 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Tecnifibre Pro Contact Grip x12

Omotávka na raketu Tecnifibre Pro Contact Grip x12: Pro tenisové, squashové ale i badmintonové rakety se hodí tato sada vrchních omotávek. Tecnifibre Pro Contact Grip velice rychle a snadno namotáte na původní omotávku. Její výhodou je vysoká odolnost a extrémní přilnavost, a to díky jedinečné technologii WaxResin. Váš úchop tak bude komfortnější a umožní vám přesnost a překvapivost úderů. Jedná se o praktické balení, které obsahuje 12 kusů vrchních omotávek o tloušťce 0,6 mm, šířce 27 mm a délce 1100 mm. Klíčové vlastnosti sady omotávek Tecnifibre Pro Contact Grip, 12 ksSada vrchních omotávek Pro Contact od značky TecnifibreVhodné pro tenisové, squashové i badmintonové raketyPro komfortnější úchop a lepší přesnost úderůDisponují vysokou odolnostíExtrémní přilnavost díky technologii WaxResinBalení obsahuje 12 ks omotávek v bílém provedení

Produkt Tecnifibre Pro Contact Grip x12 z kategorie omotávky a gripy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 599 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Tecnifibre Pro Contact Grip x12 od značky TECNIFIBRE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Tecnifibre Pro Contact Grip x12 a také tipy, jak vybírat omotávky a gripy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Tecnifibre Pro Contact Grip x12?

Aktuálně můžete produkt Tecnifibre Pro Contact Grip x12 koupit již od 599 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Tecnifibre Pro Contact Grip x12?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Tecnifibre Pro Contact Grip x12 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Tecnifibre Pro Contact Grip x12 EAN kód?

EAN kód pro Tecnifibre Pro Contact Grip x12 je 3490150121453. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.