Porovnejte ceny a ušetřete!

TRUST

Trust GXT620 AXON RGB LED Soundbar

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

699 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
699 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Trust GXT620 AXON RGB LED Soundbar

SoundBar Trust GXT620 AXON RGB LED Soundbar:SoundBar Trust GXT 620 Axon RGB Illuminated SoundbarNechcete při hraní nosit sluchátka a chcete si užít zvuk naplno linoucí se prostorem přímo k vám? Soundbar Trust GXT 620 disponuje 12W výkonem, díky čemuž se můžete těšit na opravdovou zábavu s křišťálově čistým zvukem. Na straně soundbaru se nachází velký otočný volič pro úpravu hlasitosti. Celou atmosféru dokresluje RGB osvětlení s efektem duhové vlny. K vašemu zařízení se soundbar Trust GXT 620 Axon připojí pomocí analogového vstupu (3,5 mm) a pro napájení slouží klasické USB.Klíčové vlastnosti SoundBaru Trust GXT 620 Axon RGB Illuminated SoundbarSoundbar s celkovým výkonem 12 WJednoduché upravení hlasitosti zajistí velký otočný volič na straně soundbaruTrust GXT 620 Axon zaujme RGB osvětlením s efektem duhové vlnyTenké provedení zabere na vašem stole minimum místaPro připojení k zařízení slouží analogový vstup (3,5...

Produkt Trust GXT620 AXON RGB LED Soundbar z kategorie soundbary si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 699 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Trust GXT620 AXON RGB LED Soundbar od značky TRUST.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Trust GXT620 AXON RGB LED Soundbar a také tipy, jak vybírat soundbary. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Trust GXT620 AXON RGB LED Soundbar?

Aktuálně můžete produkt Trust GXT620 AXON RGB LED Soundbar koupit již od 699 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Trust GXT620 AXON RGB LED Soundbar?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Trust GXT620 AXON RGB LED Soundbar skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Trust GXT620 AXON RGB LED Soundbar EAN kód?

EAN kód pro Trust GXT620 AXON RGB LED Soundbar je 8713439244823. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.