Porovnejte ceny a ušetřete!

Tutee

Tutee Medvídek zelená

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

249 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
249 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Tutee Medvídek zelená

Plavecká deska Tutee Medvídek zelená:Klíčové přednosti produktu Tutee Medvídek zelená Pevná plavecká deska Tutee pro děti udržuje tělo v optimální poloze a pomáhá zachovat správný směr plavání Bude ideální pro ty, kteří se učí plavat nebo mají strach z vody Je určena do rukou Obsahuje také úchyty na ruce Je zhotovena z EVA materiálu Destička na plavání nabízí rozměry 35 × 33 × 3,8 cm (dך×t) Barva: zelená

Produkt Tutee Medvídek zelená z kategorie desky a piškoty si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 249 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Tutee Medvídek zelená od značky TUTEE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Tutee Medvídek zelená a také tipy, jak vybírat desky a piškoty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Tutee Medvídek zelená?

Aktuálně můžete produkt Tutee Medvídek zelená koupit již od 249 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Tutee Medvídek zelená?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Tutee Medvídek zelená skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Tutee Medvídek zelená EAN kód?

EAN kód pro Tutee Medvídek zelená je 8592720005950. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.