Porovnejte ceny a ušetřete!

VARTA Automotive

VARTA BLUE Dynamic 70Ah, 12V, E23

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 081 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
2 081 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu VARTA BLUE Dynamic 70Ah, 12V, E23

Autobaterie VARTA BLUE Dynamic 70Ah, 12V, E23:Autobaterie VARTA BLUE Dynamic 70 Ah, 12 V, E23 je určená pro všechny vozy se standardním vybavením, které nedisponují technologií Start-Stop. Autobaterie VARTA BLUE Dynamic nabízí delší životnost díky osvědčené technologii legování stříbrem a lepší odolnost proti korozi mřížek. Autobaterie VARTA je vyrobena v Evropě v souladu s nejvyššími evropskými standardy pro nejvyšší kvalitu ve své třídě a zkonstruována pro vozy s konvenční technologií. Klíčové vlastnosti autobaterie VARTA BLUE Dynamic 70 Ah, 12 V, E23Delší životnost v porovnání s konvenčními bateriemiMřížka PowerFrame pro velkou startovací sílu a spolehlivý výkonVyšší bezpečnost (ochrana proti zpětnému zážehu)Snížená spotřeba destilované vodyRukojeť pro snadnější instalaci či manipulaciVysoký startovací výkonAkumulátor je dodáván nabitý a připravený k provozuNavrženo precizně a odborně v NěmeckuSplňuje všechna kritéria OE výrobce vozidlaBezúdržbová baterie poskytující spolehlivý výkonETN:570412063Krátký kód:E23Velikost...

Produkt VARTA BLUE Dynamic 70Ah, 12V, E23 z kategorie autobaterie si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 2 081 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu VARTA BLUE Dynamic 70Ah, 12V, E23 od značky VARTA AUTOMOTIVE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu VARTA BLUE Dynamic 70Ah, 12V, E23 a také tipy, jak vybírat autobaterie. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena VARTA BLUE Dynamic 70Ah, 12V, E23?

Aktuálně můžete produkt VARTA BLUE Dynamic 70Ah, 12V, E23 koupit již od 2 081 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit VARTA BLUE Dynamic 70Ah, 12V, E23?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je VARTA BLUE Dynamic 70Ah, 12V, E23 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má VARTA BLUE Dynamic 70Ah, 12V, E23 EAN kód?

EAN kód pro VARTA BLUE Dynamic 70Ah, 12V, E23 je 4016987119693. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.