Porovnejte ceny a ušetřete!

Viewlux

Viewlux Asphen Classic 15-45x60

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 479 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
1 479 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Viewlux Asphen Classic 15-45x60

Dalekohled Viewlux Asphen Classic 15-45x60:Pozorovací dalekohled od předního výrobce Viewlux vám nabídne nepřeberné množství zážitků, které získáte při objevování impozantních tajů vzdálené přírody. Vyberte si kvalitní vybavení, s nímž získáte ten nejjasnější a nejčistší obraz i na opravdu velkou vzdálenost. Univerzální dalekohled Asphen Classic nabízí široké spektrum využití. Byl důmyslně navržen pro maximálně pohodlné pozorování poletujících ptáků, divokých zvířat, ale bude také ideálním společníkem pro sledování noční oblohy. Své uplatnění najde i při dobrodružných toulkách přírodou. Konečně budete mít i ty nejvzdálenější přírodní krásy jako na dlani. Klíčové vlastnosti dalekohledu Viewlux Asphen Classic, 15-45 x 60Univerzální a kompaktní designVelmi nízká hmotnost umožní dalekohled využívat i při delších vycházkáchObjektiv o průměru celých 60 milimetrůZorné pole v 1000 m je 20 až 40 metrůNejkratší vzdálenost na zaostření dosahuje pouhých 5 metrůZvětšení 15 až 45×Součástí balení je kompaktní stativ a praktická cestovní...

Produkt Viewlux Asphen Classic 15-45x60 z kategorie dalekohledy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 1 479 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Viewlux Asphen Classic 15-45x60 od značky VIEWLUX.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Viewlux Asphen Classic 15-45x60 a také tipy, jak vybírat dalekohledy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Viewlux Asphen Classic 15-45x60?

Aktuálně můžete produkt Viewlux Asphen Classic 15-45x60 koupit již od 1 479 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Viewlux Asphen Classic 15-45x60?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Viewlux Asphen Classic 15-45x60 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Viewlux Asphen Classic 15-45x60 EAN kód?

EAN kód pro Viewlux Asphen Classic 15-45x60 je 5710002002579. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.