Porovnejte ceny a ušetřete!

Wilson

Wilson Castaway Mini Deflated

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

379 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
379 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Wilson Castaway Mini Deflated

Beachvolejbalový míč Wilson Castaway Mini Deflated: Volejbalový míč Wilson Castaway Mini Deflated je určený pro rekreační i profesionální sportovce. Design míče na motivy legendárního filmu Trosečník zajisté ocení všichni příznivci postavy "pana Wilsona". Předností míče je 18panelová, strojem šitá konstrukce a butylové jádro. Je vyrobený z polyuretanu, který vyniká svojí pevností a vysokou odolností. Hledáte-li originální volejbalový míč, se kterým si naplno užijete hru, Wilson Castaway Mini Deflated je skvělou volbou.  Klíčové vlastnosti volejbalového míče Wilson Castaway Mini DeflatedVolejbalový míč na motivy filmu TrosečníkUrčený pro rekreační i profesionální hráčeWilson Castaway Mini Deflated je vyrobený z polyuretanu18panelová, strojem šitá konstrukceButylové jádroVelikost: mini

Produkt Wilson Castaway Mini Deflated z kategorie míče si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 379 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Wilson Castaway Mini Deflated od značky WILSON.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Wilson Castaway Mini Deflated a také tipy, jak vybírat míče. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Wilson Castaway Mini Deflated?

Aktuálně můžete produkt Wilson Castaway Mini Deflated koupit již od 379 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Wilson Castaway Mini Deflated?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Wilson Castaway Mini Deflated skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Wilson Castaway Mini Deflated EAN kód?

EAN kód pro Wilson Castaway Mini Deflated je 887768529970. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.