Přejít na obsah Přejít k navigaci pomocí menu
Hervis klub Najít prodejnu
Menu      
mega-count-button-down

Kalhoty na běžecké lyžování

Kalhoty na běžecké lyžování jsou v online shopu pro běžecké lyžování k dostání jak pro ženy, tak pro muže. Objevte nyní všechny výhody funkčních kalhot na běžecké lyžování od značky Odlo a staňte se hvězdou každé stopy. Objednejte jednoduše online a nechte si kalhoty doručit domů nebo do vaší oblíbené prodejny!
Akce  
Odstranit všechy filtry x

7 výsledků nalezeno

  K nákupu online
  K rezervaci v prodejně

Kalhoty na běžecké lyžování pro ženy i muže od Hervisu

Pokud jste příznivec dvoudílného oblečení na běžecké lyžování, pak jsou kalhoty na běžecké lyžování společně s bundou a svetrem na běžecké lyžování pro vás to pravé! Kalhoty na běžecké lyžování by měl mít doma v šatníku každý fanoušek běhu na lyžích. Protože pokud si myslíte, že si na výlet do bílé stopy obléknete běžné lyžařské kalhoty, měli byste se nejdříve seznámit s mnoha výhodami kalhot na běžecké lyžování.

Čím se vyznačují kalhoty na běžecké lyžování?

Kalhoty na běžecké lyžování jsou vybaveny mnoha funkcemi, které jsou zaměřeny přímo na tento druh sportu. Materiály, jako například softshell, chrání nohy před chladem, jako třeba silným větrem, a udržují svaly pěkně v teple. To zajistí nejen větší komfort, ale také mnohem větší výkonnost. Se ztuhlými končetinami a křečovitými svaly žádných výsledků nedosáhnete. Textilie navíc ještě

● chrání proti větru
● jsou voděodolné
● prodyšné
● odvádějí pot

Mnoho z nabízených kalhot na běžecké lyžování je jednoduše nastavitelné na bocích, takže kalhoty jsou vhodné pro jakýkoli typ postavy. Kompresní prvky zajistí potřebnou oporu a reflexní detaily přiměřenou bezpečnost ve stopě. Mnoho modelů disponuje také kapsami na zip, do nichž si můžete uložit potřebné drobnosti. Největší rozdíl mezi kalhotami na běžecké lyžování a lyžařskými kalhotami je ten, že lyžařské kalhoty jsou vybaveny silnou vrstvou podšívky, a proto mají také širší střih. Kalhoty na běžecké lyžování jsou naopak užší. Tím je umožněna redukce odporu větru a běh je díky tomu rychlejší a méně namáhavý. Také volnost pohybu, která hraje při běhu na lyžích velkou roli, je tím lépe zaručena.
Pokud jste tedy vášnivý běžec na lyžích, udělají vám velkou radost kalhoty na běžecké lyžování špičkové značky Odlo z online shopu pro běžecké lyžování od Hervisu. Vyberte si nyní vašeho favorita a objednejte online přímo domů nebo do nejbližší prodejny!

14 dní na vrácení peněz
14 dní na vrácení peněz
Bezplatné vrácení zboží
Bezplatné vrácení zboží
100% Ochrana osobních údajů
100% Ochrana osobních údajů
Zdarma na prodejnu
Zdarma na prodejnu
Zpět nahoru Zpět nahoru